Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jogosan haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Van egy férfi,akivel alakulgattak a dolgok köztünk.Sokat beszèlgettünk,találkozgattunk,jól éreztük magunkat egymás társaságában.Nem múlt el úgy nap,hogy ne beszéltünk volna.Viszont egyik nap kicsit nyűgösebb voltam a kelleténél és a fejéhez vágtam,hogy tudom,hogy nem fog engem úgy szeretni,mint a volt barátnőjét.Ezzel annyira megbántottam,hogy azóta nem áll velem szóba.Levegőnek néz,nem válaszol az üzenetekre ès szó szerint azt mondta,hogy nem akar velem beszélni.Állítólag nagyon befordult.Most mit tegyek?Hogyan békítsem ki?Hiányzik...

2013. szept. 9. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Oh istenem! Hogy lehet ennyire hülye egy ember hogy ilyet mond annak aki neki tetszik. Nem fér a fejembe, én még véletlenül sem mondanék ilyet. Amúgy kérj tőle bocsánatot, de azon ne lepődjél meg ha ezt már bebuktad.
2013. szept. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy, ne érdekel a sértődékeny, infantilis, hisztiző stílusa.

És egy férfi tudta volna mit kell erre mondani vagy hogyan kell reagálni, a kiszemelted belül még csak kisfiú. Mindenkinek lehetnek rosszabb napjai, hagyd hadd durcáskodjon magában.

2013. szept. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szűz megszólalt. :D
2013. szept. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És miből is gondolod, hogy az vagyok? Főleg, hogy nem is ismerek senkit 73%-al.
2013. szept. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A % naponta változik.
2013. szept. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem vagy "szűz" - bizonyos értelemben
2013. szept. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ahha, szóval akkor tényleg ismerjük egymást. És valószínű elég jól. Jól sejtem, hogy nem válaszolsz üzenetben és jössz ki az "árnyékból"?

Egyébként mint írtam, engem nem érdekel ki milyen, kinek volt csak egy lány az életében, kinek volt 100. Vagy mostanában a szexuális tapasztalat szabja meg, hogy ki mennyire értelmes?

Egyszerűen megmondva, szarok az egészre.

2013. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi,aki eddig válaszolt!Bocsánatot kértem tőle nem egyszer,de otthagyott a mondandóm közepette...
2013. szept. 9. 02:40
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy gondolom, hogy mondhattál valami mást is, amire most nem emlékszel, mert az elmondottak nem indokolják a viselkedését. Ha pedig mégis ezen akadt ki és ettől sértődött így meg , akkor ne sajnáld, mert ez egy "beteg lelkű" pasi: képzeld, később milyen apróságokon akadhatna ki.
2013. szept. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint mind a ketten 50 - 50%-ban hibásak vagytok!
2013. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!