Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! A barátotokat nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotokat nem zavarja, ha néha szőrös a lábatok, kezetek, nem szeditek mindig a szemöldökötöket, bajszotokat, szóval néha elhanyagoljátok magatokat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
fújjjjj ilyen igénytelen nővel én biztos nem járnék!
2013. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Enyémet nem zavarja.
2013. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

A kezem nem szőrtelenítem, bajszom nincs.


Van, hogy nem frissen borotvált a lábam, de azért ha már látható a szőr, az gáz. A szemöldököm meg alap, hogy rendbe van téve mindig. Van, hogy mondjuk együtt vagyunk 4-5 napig, akkor például odalenn már kezd borostásodni, és ha nem jön ki rá a lépés, akkor nem szőrtelenítek odalenn, de azt is egy normális kereten belül.

2013. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egészséges férfi embernek ez nem okoz problémát.
2013. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kezem mindig szőrös, bajszom nincs, a szemöldököm mindenképp kiszedem 2 naponta mert zavar, a lábam meg ha nincs nyár akkor le van tojva eddig nem zavart senkit.
2013. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Más a konkrét szőr, és más a borosta.

A pár napos borosta természetes egy komoly kapcsolatban, az én páromat sem zavarja.

2013. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1,5 év után,már nem ezek a fontos dolgok nálunk.A lábamat gyantázom,így nyáron is láthatta,amíg megnő a kellő méretre,az intim régiót azóta nem teljesen csupaszítom le,mióta ő teljesen lesz_rja a sajátját.Persze karban tartom,de már nem csinálok belőle babapopsit,miután őt sem érdekli,hogy engem zavar a dzsungel a farka körül.


A kezemet is gyantázom,de az amúgy sem feltűnő,a szemöldököm meg annyira vékony meg szőke,hogy ő attól ijed meg,ha nem hagyom nőni egy kicsit.Azt mondja,olyan,mintha nem lenne szemöldököm.Eredeti formában ilyen:)

Bajszom van egy icipici,kb 4-5 szál,azt kikapkodom szemöldökszedővel.

2013. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú kapcsolatnál teljesen természetes, hogy a másikat nem mindig csúcsformájában látjuk.

Hatalmas szőrzetem sosincs, de gyantázás/epilálás előtt persze hogy vannak hosszabb szőrszálak, vagy olykor a szemöldököm körül kósza szálak, de ezek nincsenek ott sokáig, utcára ilyen állapotban nem megyek, a párom meg felnőtt, életerős férfi, két szőrszáltól nem dől a kardjába :D

2013. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!