Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom, vagy belefér még ez?

Figyelt kérdés

Barátnőm mindig is férfiakkal szerette körül venni magát, jobban kijön velük, elfogadom.

Van egy srác, akit még az egyetemről ismer, vele szokta jobbára tartani a kapcsolatot. megbeszélnek mindent, általában a srác nőügyeit, barátnőmtől szokott tanácsot kérni, meg mindenféléről beszélgetnek. Nem izéltem rajta, mert nem szokta titkolni, előttem is szokott vele beszélni, bár az kicsit zavar, hogy fél órákat, akár egy órát is beszélnek ilyenkor, hetente kétszer, háromszor.

Nem egy városban élünk, jött hozzánk a srác látogatóba, eddig nem is találkoztam vele.

Hallottam, ahogy jönnek fel a lépcsőn, kinéztem az ajtó kinézőjén vagy mi az, és látom, ahogy rácsap a fenekére a srác a barátnőmnek, így viccelődve. A srác nem néz ki valami jól, tuti nem jön be barátnőmnek.

Én kiakadtam, hogy ez mi, ő meg azt mondta erre, hogy ebben nincs semmi, régóta ismerősök, haveri dolog ez.


2013. szept. 5. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Pedig ez a pasi nagyon is bejön a barátnődnek, és meg is volt neki.


Egy barátságba a segrepacsi nem jön be.

2013. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem akartam így írni, de elég nyomi a srác, ezért sem féltékenykedtem korábban, csak jó fej, meg szakmabeliek a barátnőmmel.

Tuti hogy nincs fizikai vonzódás, ez csak amolyan haveri valami volt.

Csak azt tartom bajnak, hogy barátnőmnek belefér az ilyen.

2013. szept. 5. 13:19
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy baráttól én sem tűrném ezt el, főleg ha még barátom is van.
2013. szept. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig ha neki belefér akkor le kell nyelned, mert változtatni ezen nem hinném hogy tudsz.

Az én ex barátnőm is ilyen volt, hogy csak pasikkal tud kijönni, de ez azért van mert a pasik nyomják a gombot, a jó csajok meg kihasználják ezt, és tetszik nekik hogy körbe vannak ugrálva, repkednek a bókok meg a szívecskék. A csajok többsége meg az ilyen magatartás miatt utálja az efféle lányokat, így ez egy ördögi kör.

Szerintem ne a barátnődre féltékenykedj hanem állj oda a nyomi srác elé és mond meg neki hogy még 1 ilyet meglátsz, vagy hallasz, akkor utána nem lesz mivel seggre csapkodnia.

2013. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A barátnődnek bejön. Ez a lényeg.
2013. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogyha lenne köztük valami, akkor nem mutatná be neked, sőt talán nem is beszélne róla...


De lehet hogy régen volt, az meg viszont már csak a múlt.


Mondjuk egy kis óvatosság nem árt, de ne kezdj el neki féltékenykedni...

2013. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt vele kell megbeszéled, mert van, akinek belefér az ilyesmi. Egyik legjobb cimborám menyasszonya durvább dolgokat is vállal velem szemben, mégsincs belőle semmi. Én sem veszem úgy, a csaj sem gondolja úgy, a vőlegénye sem.
2013. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nekem baromira nem fér bele, el is tiltottam a sráctól.

Pláne úgy, ha én egy haverommal beszélek 3 percet telón, akkor már megy a hepaj, hogy nem vele foglalkozok, hanem a hü lye haverjaimmal.

2013. szept. 5. 13:38
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

senki sem születik barátnőnek

nyomizod a srácot de te sem vagy különb ezzel a "stipi stopi én láttalak meg előbb enyém vagy azzal találkozol akivel megengedem" ha nem tetszik amit látsz és karakán akarsz lenni akkor dobod a csajt idomítani már úgyse tudod.ne légy már te is olyan naiv mint a lányok a rosszfiúkkal" majd én megváltoztatom stb"


én pl most durván hangzik jobbára csak azokat a kapcsolatokat veszem komolyan ahol min jegygyűrű is van.

ebben a felgyorsult világban nem is tudnám követni hogy épp ki kivel van együtt vagy mentek szét éppen illetve jönnek össze ismét bla bla...

amíg tisztességesen játszik a srác vagy akármelyik másik(értem ezalatt nem feketít be valótlan rágalmakkal) addig ne sportszerűtlenkedj ezzel a kisajátítosdival mert csak a valószínűleg rossz kapcsolatot hosszabbítanád meg az meg kinek jó?

2013. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
na inkább ez a gáz, nem a s.ggcsapkodás.
2013. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!