Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomtól és a családjától...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomtól és a családjától úgy érzem túl sok mindent kapok, mégis hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Korábban is így volt, ha mentek valahova és hívtak magukkal, akkor vettek nekem is jegyet, vagy vittek magukkal nyaralni, ilyesmik, de mostanában már majdhogynem napi rendszerességgel van valami, alapból sokat vagyok náluk, bármiről tudják, hogy szeretem, olyan dolgokat vesznek, és egyszerűen egy csomó mindent kaptam tőlük az utóbbi időben, pl nemrég még telefont is (az enyém elveszett), koncert jegyet, színház jegyet...stb

Kezdem ezt így egyre kellemetlenebbnek érezni, és egyszerűen úgy érzem nem tudom viszonozni, gyakorlatilag kaját is alig tudok venni, nincs pénzem semmi extrára.

Mi lesz így ebből? :(

Ők egyébként nagyon gazdagok, ez oké, de attól még ezt ugyanúgy pofátlanságnak érzem a részemről. De akkor mégis mit csináljak? Ez egyszerűen nem az én műfajom, hogy bárkin élősködjek. De mégis mindig ilyenek velem, meg olyan programokat találnak ki náluk otthonra is, meg egyszerűen mindenben annyira figyelmesek velem... (ez mondjuk jó dolog, de ez a sok pénz, amit rám költenek... ez bárhogy is nézem olyan fura, hogy csak úgy elfogadjam.)


2013. szept. 16. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Amíg trippert, kankót nem kapsz tőled, addig egyet se félj! :D


Amúgy úgy van ez, hogy "ha adnak vedd el, ha ütnek, fuss el". :)

2013. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tőle*
2013. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt te már kiírtad egyszer, ha jól emlékszem. Mást nem tehetsz, mint hogy megbeszéled a barátoddal, majd akár a szüleivel is, hogy neked ez így kellemetlen, mert kínosan érzed magad. Ha pedig erre a válaszokból olyasmi jön le, hogy ez nekik örömet okoz, akkor fogadd el és ne rontsd el az örömüket, de esetleg beszélj meg velük egy határt, ameddig elmehetnek, hogy "a kecske is jóllakjon, a káposzta is megmaradjon".
2013. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ha gazdagok, akkor képesek felfogni és átlátni a te anyagi helyzeted anélkül,hogy beszámolnál róla.

Így ők semmi extrát nem várnak el.


Ők a saját életükben magukra is sok pénzt költenek(gondolom). Amíg náluk vagy addig ugyanazokat a körülményeket biztosítják számodra is.

Számukra ez így a természetes, bennük ez alakult ki.

Mint ahogy pl: benned kialakult,hogy folyamatos pénzszámolás, aggodalom a pénz miatt

2013. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!