Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mondjam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mondjam a barátnőmnek, hogy fogyjon le?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal és nagyon szeretem. A baj, hogy én a vékonyabb testalkatú nőket kedvelem és az ő súlyfeleslege nagyon zavar. Most őszinte leszek, de alapjáraton nem vagyok beképzelt, csak azért hogy értsétek. Magas, vékony( picit izmos), nagyon jó képű pasi vagyok. A barátnőm, átlagos külsővel és picit molett testalkattal rendelkezik. Külsőleg nem illünk össze egyáltalán, de nagyon beleszerettem. Néha nem szívesen jelenek meg vele emberek előtt. Ő nem is próbál meg fogyni. Belegondoltam, ha én rendelkeznék átlagos külsővel,pocakkal és lenne egy modell barátnőm mindent megtennék, hogy külsőleg is passzoljunk. Tudom az számít igazán hogy szeretjük egymást, de ez az apróság ott motoszkál bennem. Elég kényes téma, nem akarom megbántani. Nem tudom, hogy kéne e említenem neki? Elfoglaltsága miatt sportolni nincs ideje, fogyókúrázni meg esze ágában sincs.(Ezt úgy mondta, hogy nem én hoztam fel) Elnézést, ha beképzelt voltam.
2013. szept. 16. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Fiatalként szakítanék mindenképpen vele. Hiszen megannyi szép nőt megkaphatsz jóképű férfiként haver.
2013. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el együtt sportolni, csináld úgy, hogy muszály legyen neki sportolnia.
2013. szept. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd ott. Egyértelműen nem érzed egyenrangúnak magaddal, ha pedig ő jól érzi magát moletten, akkor, ha téged ez ennyire zavar, nincs helyetek egymás mellett.
2013. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

mondd el neki, hogy bocsi, de szerintem nem vagyunk egy súlycsoport.


bár nem értem hogy lehet valakibe beleszeretni, ha nem is tetszik.

2013. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Finoman felhozhatnád neki a témát.

De ha tipikus nő, akkor úgyis az tör ki belőle, hogy "ha igazán szeretnél, nem akarnál megváltoztatni"

Szerintem neked van igazad, rajtam is volt egy kis felesleg, viszont amikor összejöttem volt barátommal, aki sportoló, mindent megtettem hogy ne csak a lelkemet találja szépnek :D

Finoman adagold be neki

2013. szept. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pendulum92 ***** válasza:
Mennyi kg és milyen magas ez a molett nálad?
2013. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérlek kedves kérdező, azért legyél tapintatos. Amint mondod szereted, így nem akatod megbántani, igaz? Lehet hogy éppen az a helyzet, hogy ő elfogadta magát, és neki így szép, jó, kerek a világ. Akkor neked is így kell elfogadnod. A túlsúllyal rendelkezőknek amúgy is van egy gátlásos személyiségük, az meg nem kell, hogy tönkretedd. Próbáld meg, hogy "husi"-nak becézed! A reakcióból sokmindent leszűrhetsz. Ha harap érte, akkor tudhatod, hogy nem lesz könnyű. Ha megszeppen, akkor nagyon finoman folytasd a gondolatsort. És ha látod, hogy rosszul esik neki, akkor kérdezd meg, nem-e akar tenni ellene, mert te támogatod az ötletet.

De ha nem akar fogyni, ne törd össze. Tartsuk tiszteletben egymás érzéseit.

2013. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok de hasonlóan voltam a volt barátommal. Mondjuk én sem vagyok egy modell alkat inkább olyan átlagos. Mikor össze jöttem vele is volt rajta felesleg több mint rajtam de akkor még azért úgy bejött olyan kis macis volt jó volt hozzá bújni nem volt vele bajom. Elég sokáig jártunk és ez idő alatt felszedett 10kg-t ami már nem jött be, persze nem akartam megbántani és nagyon szerettem. Amit próbáltam : rávettem, hogy járjunk közösen konditerembe meg futni úgy is rám is rám fért meg hát közös programnak is jó volt. Egy darabig el is jött velem de nem változtatott rajta semmit. Én nem hagytam volna el soha ez miatt mert szerelmes voltam belé, ő ellenben ott hagyott nem ilyen dolog miatt hanem más oka volt, na meg persze neki már extra jó csajok kellettek így is de ez lényegtelen. Csak is te érzed pontosan át a helyzetet, próbálhatsz vele beszélni erről de ha nem megy akkor nincs mit tenni. Ha nem találod vonzónak és már nem kívánod ez miatt az úgy is rámenne a kapcsolatotokra. Vagy elfogadod így vagy szakítasz.
2013. szept. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Dobd ki. Kár volt összejönnötök,ha eleve zavar. Erre mondjuk még az előtt kellett volna gondolni,hogy megfarkaltad. Ez van, keress egy jobb csajt.
2013. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért jöttél vele össze? Azt hitted, majd miattad feladja az eddigi jó életét és nekiáll sanyargatni magát? Hát nem.....ha előbb utóbb megteszi, hogy lefogy, akkor is saját maga kell hogy akarja, és nem azért mert a beképzelt pasija szégyelli őt.


De persze összejöttél vele, mert meg.ugni kellett valaki, és hagytad hogy megszeressen, most meg taposnál rajta egyet? Elég szemét dolog.


De inkább szakíts vele, hogy találhasson olyan pasit aki tud ésszerű döntéseket hozni. (pl nem jön össze olyannal akit aztán meg akar változtatni)


Én is rohadtul önző vagyok mert csak magamért váltottam életmódot, nem a férjemért.


Más kérdés, hogy ő sose akart megváltoztatni. Engem választott úgy ahogy vagyok. A döntés, hogy megváltozom pedig csak az enyém volt. Csak annyit kért, hogy ne legyek gebe, és hogy ne koplaljak.


Ez a dolog csak így tartós. Ha ő akarja, saját magáért.


27/N

2013. szept. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!