Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Hogy mondjam el a barátnőmnek, akivel két éve vagyok együtt, hogy nem érzem már azt mint az elején, inkább barátságot? Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog.

Figyelt kérdés
Azért sem,mert ő nagyon szeret,sőt,ő már rég elkönyvelte magába,hogy mi egymásnak vagyunk teremtve,illetve össze fogunk házasodni..nemrég persze igent mondtam mindenre,mert nagyon szerettem,de most máshogy látom...félek neki megmondani,mert nagy a gyanúm hogy esetleg olyat tenne magával,ami nem túl szép dolog...már régebben is említettem neki hogy mi lenne ha barátok lennénk,de iszonyatos sírásba kezdett,olyat én még nem láttam,tényleg nagyon szeret szegény,mit tegyek??

2013. aug. 10. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! :) Nem ismerem ezt a lányt, így nehéz lesz véleményt mondanom. Először is: szerinted komolyan sír vagy így akar magánál tartani? Mert a kettő nem mindegy. Sajnos vannak olyan élethelyzetek az életben, amikor nem a mások, hanem a SAJÁT érzéseinket, dolgainkat kell előrébb helyezni - magyarul egy picit lehetünk önzőek. Ez nem azt jelenti, hogy most rögtön hagyd el. Hanem magyarázd el neki - miután ketten nyugodtan összeültetek -, hogy már nem érzel iránta semmit, csak barátságot. Támogasd, hogy mindenben mellette fogsz állni, hiszen nem vele van a baj (persze veled sem, de érted) és legyél vele nagyon nagyon tapintatos. Hogyha tényleg szeret megérti, s eleinte ha nem is jól fogadja, idővel majd megoldódik a helyzet. Hiszen az pedig neked nem lenne jó, ha akarodtól függetlenül magához láncolna - ugye? :( Én sok sikert kívánok hozzá!
2013. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit a bejelentéssel. Hiszen nemrég még máshogy éreztél… Hátha ez is csak egy átmeneti dolog. Egy hosszabb kapcsolatban vannak hullámhegyek és völgyek is… nem mindig dúl a nagy szerelem… Talán érdemes lenne megmenteni a kapcsolatot. Gondolkodj el azon, mi az, ami miatt megváltoztál, mi az ami zavar. Ha sikerül rájönnöd, az már fél siker. Lehet, hogy pont ez az „egymásnak vagyunk teremtve” dolog rémített meg és ezért fognád menekülőre…
2013. aug. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!