Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya fiúknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya fiúknak miért van szép barátnője, míg a nem csúnya fiúknak meg sok esetben csúnya nője van?

Figyelt kérdés

Tegyük hozza h sok valahogy kinéző fiúnak meg nője sincs.

Mit tudnak a csúnyák? Vagy mi az ami önbizalmat ad nekik?



2013. szept. 16. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem te döntöd el, hogy kinek mi a csúnya.
2013. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A haverom is szép szóval megmondva nem vmi jóképű férfi.Mégis van csaja.Méghozzá nem is akár milyen.(viszonylag jó csaj hozzá képest :D )Én nem tartom magamat rosszabb pasinak nála,sőt!Ha a szokásai is játszanak akkor meg pláne.Az a titka,hogy ő elhiszi magáról,hogy ő jóképű.És pl nekem meg már olyanokat is beszól,hogy én se nézek ki úgy mint a Brad Pitt meg hasonló utalások.Szóval egója az van.Miközben hát semmivel sem néz ki nálam jobban,és még alacsonyabb is.Szóval önbizalom kérdése.
2013. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
3 as, ez elég kellemetlen! én pu..it már nagycsoportos koromba láttam! 30/f
2013. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13, akkor te most kemény vagy?
2013. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem, de elég szopás ha 20 éves pasi még nem látott pun.it!
2013. szept. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
1} edig azokat a csajokal akikel jartam egyiket se a kulsom erdekelt e mer en se vagyok a legszebb de igazi bombazok voltak 2}hat talan azert mert nem foglalkoznak anyit a kulsojukel mint az ijen jokepu kocso gok 3} tanulj meg csajozni oszt szrzel magadnak 4} azok a csajok akik csak kulsore menek atlagba hulye kenyes pic sak bar tisztelet a kivetelnek es ott vanak a csinos okos csajok akik nem csak a kulsore menek
2013. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 donne válasza:

mert néha az ellentétek vonzzák egymást.ismertem olyat, aki minden egyes csajnak beszólt, akin egy kicsi súlyfelesleg is volt.aztán pár év múlva lett egy nője és lám attol kövérebbet nem is láttam talán.

A férfinem többsége igenis a külsőségre megy, a barátom amikor megismerkedtünk ugy rám volt álva h nem lehetett lekoppintani, igen csak akkor 25kg val könnyebb voltam, most meg már észre sem vesz, vagy csak baszogat, mert meghíztam.

azért van így, mert a joképű fiúk rájönnek egy idő után, h azzal a joseggű cicával 1 hétig sem lehetne együtt élni, csak ha önálló, mert egy zacskos leves főzése a max agy és főzés kapacitás, meg többet nyávognak mint a szomszéd 6 macskája együttvéve, a csunya pasik ált.ba a jo szöveggel huzzák el a jo csajok fejét, és nekik mind1, mert ugy gondolják jobbra ugyse futja...a ronda nők, meg ugy vannak vele, ha fognak egy aránylag jo palit, arra ezerrel rányomulnak....

2013. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom de ezt már én is észrevettem. Biztos vmit nagyon jól tudnak...

Vagy úgy vannak vele,mindegy már milyen párjuk van csak legyen valamilyen.

2013. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Van pénzük.
2013. szept. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!