Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy barátom most 2hónapja. Mindkettőnknek volt egy másfél éves kapcsolata a másik előtt. Egy bizonyos közösségi portálon (Facebookon) ugye hát mindkettőnknek volt kép az előző párjával stb. Én mindent letöröltem, de ő egyet fenthagyott. Mikor elmondtam neki, hogy zavar így két hónap után azt mondta, hogy most nekem miért bajom ez, a többit letörölte.. Csak nekem furcsa ez? Ha elmondom, hogy ez bánt engem, akkor miért nem szedi le és vagyunk békében? Nem értem.. ti mit gondoltok? 18/L
2013. szept. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Töröljétek magatokat, úgy lenne a legkönnyebb. Hihetetlen a sok agyatlan mennyit problémázik a Facebook miatt...
2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még kötődik az exhez. Mondhat akármit, ha igazán szeretne és tisztelne, nem hozna ilyen helyzetbe.
2013. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szimplán tetszik neki az a r@hadt kép?? Vagy csak azt hiszi jól néz ki rajta... mit kell ezen problémázni? Remélem az összes veled közös képet le lesz majd törölve.
2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: ha tetszik is neki, megtudja úgy is nézni, ha leszedi a számítógépre és nem teszi közszemlére, ezzel kellemetlen helyzetbe sodorva a mostani barátnőt.
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne akkor minek zavartatod magad? Te leszedted mert úgy láttad jónak, ő ott hagyott egyet mert biztos nem haragszik annyira az exre. Nem kell kitörölni az ember emlékezetét is ha vége egy kapcsolatnak. Különben is 2 hónap után nem kell ilyen féltékenységi jeleneteket rendezni, igen lehet hogy neki több idő kell.
2013. szept. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Toroljetek a facebookot. Tobb mint 6 eves kapcsolatban vagyok. Ami remelem vegig kiser. Ez alatt a veszekedesek nagyresze mind a facebook miatt jott letre. Szerencsereritkan veszekedunk.

F

2013. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!