Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legszívesebben lelépnék szó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legszívesebben lelépnék szó nélkül, hülyeség lenne?

Figyelt kérdés
A szüleimtől kivagyok nem részletezném mert hosszú ,hogy miért.A barátom meg nem akar elköltözni bp-re velem mert szerinte ott sem jobb mint itt de szerintem nem így van mert fel vettek volna dolgozni így távolból jelentkezve is és egy szobát bérelni nem olyan sok mint egy albit gondoltam magam elszökök itthonról mert már nem bírom itthon csak a szüleim a jogsit kifizetik most kezdem a héten elvileg 3 hónap csak és kocsit is vesznek hozzá ( na nem bmw-re kell gondolni) És akkor lelépnék csak egyedül nem tudom hogy bírnám itt a barátomra gondolok,hogy ő nélküle nem bírnám.20L
2013. szept. 17. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg,hogy bírnád a barátod nélkül.

Hanem az,hogy eltudnád e tartani magad?

2013. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is kilennék a szüleimtől ha fizetnék nekem a jogsit meg vennének nekem egy verdát. ez akkora szemétség. megértem az érzéseidet.
2013. szept. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak ha biztos megélhetésed lesz, akkor lépj le. Ha már felvettek a céghez és dolgozol mint a kis angyal, hogy ne tegyenek lapátra 3 hónap után.
2013. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:

Lázadó ifjúság :)

Menj próbálj szerencsét.

2013. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kis hiszti és lakást is kapsz. Helyzet azzal megoldva. Főleg ha a rezsit is fizetik. No para
2013. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
gyűjtenék itthon pénzt ,hogy ne legyek csóró,ha lenne valami gáz.Keresnék munkát itthonról és úgy mennék,hogy már van munkám csak mivel 200km-re lakok onnan nem könnyű.
2013. szept. 17. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd itt szerzel új barátot.
2013. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De mi a baj a szüleiddel, mit nem bírsz?

Egy nagyon sokat látott barátom mondta, hogy nem szabad elfutni a problémáink elöl, mert azok megmaradnak. Hiába futott Kínáig (az nem 200, hanem 12000 km), de hazatérve évek múltán ugyanott folytatódtak a bajok ahol abbamaradtak, mikor elfutott előlük.

Vagy életed végéig megszakítanád a kapcsolatot a szüleiddel? Akkor a jogsit és a kocsit sem kéne elfogadnod.

Szóval mi a baj? Mert a menekülés nem megoldás!

2013. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az a baja, hogy eltartják a seggét, ezáltal szabályokat is állítanak fel, ami már nem tetszik a hercegnőnek.
2013. szept. 28. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!