Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye vagy hülyeség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye vagy hülyeség? Hallgassak rá? Help

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon tetszik egy fiú és viszont. Anyum ellenzi hogy fiuzzak de én megpróbálnám működik-e? Korai? (3 éve ismerjük egymást)

2013. szept. 13. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

rajtad múlik :D


próbáld meg titokban tartani ha szeretnéd

2013. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy kirívó lány, inkább csendesebb de nemtudom, félek hogy anyumnak csalódást okozok ezzel.
2013. szept. 13. 22:15
 3/6 anonim válasza:
Dehogy korai!
2013. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az még nem tesz semmit, ha beszélgetsz vele, romantikáztok, csókolóztok... Teljesen okés 14 évesen. Nem kell hozzá ágyba bújnotok még pár évig...
2013. szept. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem teljesen normális ha 14 évesen fiút szeretnél! ha viszont ennyire zavar, h anyud csalódni fog benned, akkor beszéld meg vele:)(az összes anyuka félti a lányát, főleg ebben a korban...)
2013. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azt engedi hogy találkozzak vele...de csak barátilag :(
2013. szept. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!