Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha zavarja, hogy pletykálják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarja, hogy pletykálják, akkor nem is akarja? Lent

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jóba vagyok, és több ember már azt hiszi, hogy együtt vagyunk... a lány viszont nem szeretné, ha ezt pletykálnák.. tehát ő nem akar többet barátságnál?

Vagy csak addig nem akarja, amig nem vagyunk együtt?

Szerintetek?

Én többet szeretnék..


2013. szept. 17. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam?Ha tese tudod
2013. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Más lányok véleménye érdekelne, ha ők lennének hasonló helyzetbe, akkor zavaraná?


Amőgy 17 évesek vagyunk.

2013. szept. 17. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Senki sem szereti, ha pletykálnak róla. Bár ha nekem tetszik egy fiú és azt pletykálják, hogy összejöttünk, lehet kicsit örülnék neki, de nem mutatnám ki.

A kérdéseid pedig csak találgatások. Talán igen, talán nem. Mindegy is, ha te többet szeretnél, tessék küzdeni ;)


19L

2013. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!