Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam vissza a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam vissza a szerelmet jelenlegi párkapcsolatomba?

Figyelt kérdés

Mostanában folyton csak egymást piszkáljuk és kezd elmérgesedni a helyzet. Oly annyira, hogy már lassan kezd elegünk lenni egymásból és el is felejtjük hogy azért vagyunk együtt, mert valójában szeretjük egymást.

Szerintetek mit tegyek, hogy újra boldog legyen a kapcsolatunk?


2013. szept. 17. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hu, hàt ez nem jò szitu.... az a vèlemènyem, h egyedul hiàba tezel bàrmit, ezt ketten kell h megoldjàtok. szerintem kezdèsnek beszèljètek meg nyugodtan (nem veszekedve!) h kinek mi a problèmàja, vèlemènye, mit vàr etto a kapcsolattòl. a tobbi pedig ùgyis ezen a beszèlgetèsen mùlik. sok sikert! :)
2013. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akit szeretek, azt nem piszkálom! Egyébként mást se piszkálok.

A szerelem vagy van, vagy nincs. Azt nem lehet visszahozni. Az jön, ha jön, de nem rendelésre.

2013. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon igaz, amit írtok. És ha ő szerinte tesz, csak én nem értékelem eléggé, akkor velem van a baj?
2013. szept. 17. 14:13
 4/9 anonim ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ!


A legnagyobb hibák, amit emberként elkövetünk egy kapcsolatainkban:

a Felét Hallgatjuk meg,

a Negyedét Értjük meg,

Semmit sem Gondolkodunk és

Kétszeresen Reagáljuk le.

2013. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az nem jelent még semmit, hogy Ő mit mond. Mi az igazság, az számít. Ki piszkálja a másikat? Csak Ő, vagy Te is? És már is megvan a válasz. Már csak azt derítsed ki, hogy miért. Terhére vagytok egymásnak? Unjátok egymást, vagy valami más az ok?
2013. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha o tesz, de neked ez nem elèg, akkor lehet, h màr nem illetek ossze. a kapcsolat elejèn mèg mukodott a dolog. de mindenki vàltozik idovel, a szemèlyisèg, az èrzelmek.... abban nem kètelkedem, h szeretitek egymàst, kulomben nem ìràl volna segìtsègèrt. de nekem ùgy tunik, h eltàvolodtatok.
2013. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vitáink fő forrása az hogy, ritkán láthatjuk egymást, amit én nehezen bírok, ezért vágyom rá hogy jobban kifejezze a szeretetét. Ez meg neki megy nehezen, mert nem olyan típus. Emiatt persze én meg kiborulok...Szerintetek esélytelen?
2013. szept. 17. 14:27
 8/9 anonim ***** válasza:
nem esèlytelen! de azt el kell fogadnod, h a fiùknak nem megy az àllandò udvarlàs, bòkolàs, szerelmes gugyogès.... azèrt, mert nem biztosìt naponta 3szor arròl, h mennyire szeret, az nem jelenti azt, h nem szeret ès nem vagy neki fontos. a szavak helyett a tetteire gesztusaira figyelj. amìg pròbàlkozik megmenteni ezt a kapcsolatot, addig fontos vagy neki.
2013. szept. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Remélem, sikerül közösen jól megoldanunk.

Köszönöm a válaszaitokat! Mindenkinek ment a pont!

2013. szept. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!