Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a beteges féltékenységemmel? Ez az, igaz?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, lány vagyok. Mostanában nem is tudom miért, elviselhetetlen vagyok. Van, mikor sikerül kontrollálni, de utána csak rosszabb mikor egyedül vagyok. Okot nagyon nem adott rá, csak most például egy volt barátnőjével és még pár lánnyal akik nyomulnak rá mostanában megy el bulizni, mert ilyen csoportbuli lesz, persze nem csak ezek lesznek ott, de akkor is... még ha tudom, hogy nem csinál semmit, akkor is a hajam hullik.


Hogy lehet ezt kezelni, valakinek sikerült "kigyógyulni" ebből? Most általánosságban, nem csak ebben a sz.r szituációban...

A lényeg, hogy néhány lánynak ha már a nevét meghallom, rosszul vagyok, mert próbálkoznak folyton a páromnál. Nem érdeklik, hogy én vagyok. Az sem, hogy a párom nem partner... mert nem az szerintem. Mégis zavar... ááá tudom, beteg vagyok.


2009. nov. 4. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Mért nem mész vele el bulizni és akkor rajta tarthatnád a szemed?

2.Amikor látod a lányokat nézz rájuk csúnyán mutasd meg, hogy te vagy a domináns nőstény.

3.Hívd más néven azokat a lányokat és úgy evszik majd le, hogy leszarod őket.

2009. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja, és igen próbáltunk beszélni, és azt is tudom, hogy rá fog menni a kapcsolatom, ha nem változtatok. A nyugtatások és az eddig rendíthetetlen hűsége ellenére nem tudok megnyugodni, folyton feszült vagyok a nyomulós lányok miatt:(
2009. nov. 4. 21:09
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert kifejezetten megkért, hogy ne menjek el vele, mivel senkit sem ismerek igazán, és tudja, hogy rosszul vagyok azoktól a nőktől...
2009. nov. 4. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy jó párkapcsolat nem létezik bizalom nélkül.Ha nem bízol a párodban,akkor miért maradsz vele? A féltékenységeddel eltaszítod magadtól a párod is.Uralkodj magadon.
2009. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azé de nekem se esne jól a pont a csajom menne a volt pasijaval bulizni. Én simán ott hagynám. De szerintem vagy bízz benne vagy nincs értelme, ha megcsal úgyis vége, ha nem úgyis. Ha bízól s nem csal meg, akkor mehetsz férjhez.
2009. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

eszem megáll

ne menj vele,mert nem ismersz senkit,meg olyan csajok vannak ott akik rámásznak?

ilyennel jönne kedves párom,lehet megütném...

ha nem ismerek senkit,akkor épp ideje,hogy bemutasson azoknak akike nem ismerek...vagy együtt megyük,vagy nem megy...

pasit meg kell nevelni

ezzel énis szenvedtem joideig(kb 2 év),mire rájöttem,hogy nem ér annyit...azota eszébe nem jut nélkülem bárhova...messziről se papucs,nagyon konok amugy,de belátta,hogy hosszutávon ha meg akar tartani,és nem kikésziteni,akkor szépen minden 5percéről beszámol,és nem lofrál engem idegesitő csajokkal...

évek ota működik....

2009. nov. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz a kommunikációval, ott is elcsúszhat a dolog. Ne vádaskodj, ne használj durva, leszóló szavakat senkire, ez taszító.

Viszont: NAGYON óvatosan: kérdezz.

Hogy miért nem akarja, hogy vele menj, stb.

Törekvésed az legyen, hogy megértsd az ő motivációit. Ebben is legyél nagyon óvatos, ne érezze faggatásnak.


Viszont a te érzésid is érthetőek, mert bizonytalanságba kerültél és ez kínzó lehet. Ezért lenne jó megtudni, Ő mit akar valójában, mire lenne szüksége. Amiket írtál, abból lehet az is, hogy a szabadság és buli neki most igen fontos az életében, vigyázz, mert a "rámászást" akkor nem fogja jól viselni.

Vigyázz magadra és próbáld nyugodtan kezelni a helyzetet, mert annál könnyebben fog tisztázódni.

2009. nov. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:27-es valaszolotol kerdeznem, hogyan sikerult megnevelned a pasid hogy idajig jussatok? kivancsi lennek mert nagyon tetszett a vegeredmeny amit leirtal :P
2009. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!