Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SoS! Hogyan hozhatnank helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Hogyan hozhatnank helyre a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Bocsi az ekezet miatt ,telorol irok.. lecci.olvassatok vegig.. tehat van egy srac tobb mint fel eve jottunk ossze. a sracot nagyon sokan atvertek/amit en nem tudtam eleinte/ es kb egy honap utan osszevesztunk es szakitottam. de igazabol csak azt akartam azzal.elerni h lassa hogy figyelnie kene ram.. meg az nap.osszejottunk ujran de miinden megromlott. elotte pedig jo volt es lehet azert lett ilyen mert utana mar nem.erezte. melettem azt a biztonsagot.. elottem nagyon sok lanyt atvert.csak arra hasznalt. es a szakitas utan engem.is.. elotte pedig telleg ugy ereztem hogy szeret.. azota csak jobban eldurvult a helyzet.. folyamatosan atver. hazudik.kitudja hany csajjal csalt meg.. de en nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni.mert.erzem.h reszben.en is hibas vaagyok. rengetegen mondtak h inkabb hagyjam.es felejtsem el de NEEM! Telleg szeretem es rendbe akarom hozni.a kapcsolatunkat de mar.sokszor volt.hogy elorol.kezdtuuk es ugyanaz lett mindig.. es nemtudom mar mit tegyek. Valaki.lecci.egy jo.otletet vagy barmit csak.ne azt hogy felejtsem el.;(
2013. szept. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Részben hibás vagy?

"kb egy honap utan osszevesztunk es szakitottam. de igazabol csak azt akartam azzal.elerni h lassa hogy figyelnie kene ram.."

CSAK TE vagy a hibás.

Női hülyeség, hogy érzetettek, utalgattok, próbáltok rávenni, de ki nem mondanátok mi a bajotok, vagy mit akartok. F***ért nem lehetett neki megmondani mi a bajod. Most csodálkozol, hogy nem vesz komolyan? Elvégre te tetted ki. Még ha aznap visszakoztál is, de innentől azt érzi, hogy te bármikor eldobod, és lehet úgy érzi ő tett eleget ezért a kapcsolatárt. Ebből nem fogja érteni, mi a baj. Meg kellett volna mondani, hogy amit tesz, és ahogyan az kevés. Most még kevesebbet kapsz. Vajon miért? Mert most már tényleg nem vesz komolyan.

GRATULÁLOK

2013. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát miután szakítottál vele a semmiért már ne is várd el hogy valaha is megbízzon benned. Mert mi lesz ha legközelebb meg más bajod van vele, akkor is szakítasz majd? Ettől csak még kevésbé vesz komolyan.

Amúgy az előttem szólónak megjegyezném hogy ez nem női hülyeség, velem egy pasi játszotta el ugyanezt. Az elsőt még túléltem valahogy, bár már akkor sem nagyon bíztam benne de a második után egy percig sem éreztem magam biztonságban a kapcsolatban.

Először is kérj bocsánatot, mondd el neki hogy gyerekesen viselkedtél és ez többet nem fordul elő. Mondd meg miért tetted, és akkor még talán helyrehozható ha ő is akarja.

2013. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jo tudom es megbantam nagyon.. de azota csai en teszek a kapcsolatert es telleg mindent elneztem.. es tudom h hibas vagyok de nem ez volt a kerdes hanem h mit tegyek...
2013. szept. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!