Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyünk? A kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk? A kapcsolatunk vitatkozasba torkollik. Pedig szeretjuk egymast.

Figyelt kérdés

5-6 honapos a kapcsolatunk es en meg ilyen szeretetet senki irant nem ereztem. Lehetne ez tobb eves kapcsolat azonban mindig mindenen vitatkozunk. Minden kia dolgon osszeveszunk. Es ott a masik a feltekenyseg. Es sajnos elegge gyengul az egymast kozt kialakult viszony. Mit tudunk tenni? Leulni megbeszeleni ezt tudom. De

Valami segitseget kernek toletek. Tippeket.



2013. szept. 6. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat csak akkor működik, ha az egyik fél képes engedni, ha nem akkor csak veszekedésbe fog torkolni állandóan. Úgy tűnik nem tudtok bánni egymással sem megbízni egymásban. Ez így nagyon rövid távon meg fogja mérgezni az egészet.
2013. szept. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy olyan igazi férfit, aki a tenyerén hordoz, s örül ha melletted lehet és hálás minden pillanatért amit veled tölthet.


Vannak ám ilyenek is, csak ki kell nyitni a szemed.


Aki meg nem illik hozzád attól szépen, vidáman, és mosolyogva búcsúzz el, kívánj neki minden szépet s jót:D

2013. szept. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok:) de mi osszeillunk
2013. szept. 7. 00:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt te csak hiszed...
2013. szept. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Több türelmet egymás iránt. Könnyű mondani, de annál nehezebb betartani.


Amúgy nem hozzád illik ha ennyi idő után már összevesztek mindenen, vagy valamelyik fél (vagy mindketten) nagyon rosszul csinál valamit.

2013. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!