Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre hozható még a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre hozható még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Van párom akivel jelenleg majdnem 2 éve vagyunk együtt, előtte volt közöttünk 2 év szünet, és annak előtte 3év 8 hónapos kapcsolat!

Úgy éreztük akkor hogy egymás nélkül létezni nem tudunk, kicsit kiéltük magunkat, majd újra együtt akartunk lenni.

Minden szép és jó volt, 1éve viszont kint dolgozik külföldön.

Megbeszéltük hogy kibírjuk, mert kettőnkért teszi mind ezt.

Most lett egy kicsit nehezebb.

Már nem foglalkozik velem, ha haza jön akkor nem jön adni hirtelen egy puszit, vagy csak úgy váratlanul megölelne.

Egyszerűen ellaposodott a kapcsolatunk.

Hiányzik az hogy foglalkozzon velem, az hogy kedves legyen.Igazi nőnek szeretném érezni magam mellette, na és azt hogy ő maga is jól nézzen ki, ne úgy mint egy nagypapa, ne kelljen könyörögni hogy mosson fogat, menjen el fodrászhoz.

Szeretném ha igényes és kívánatos lenne.Olyan akibe bele szerettem.

Tévedés hogy nem szeretném, mert szeretem, csak picit most kiábrándultam belőle.

Sajnos a másik probléma, hogy félig roma, és ennek érzem a hátul ütőjét, félek hogy emiatt ítélnek el, eddig nem foglalkoztam vele, amíg egy ismerősöm a képembe nem mondta, szerinte túlságosan 1 osztályú vagyok hozzá, mert annak ellenére hogy roma, még csúnya is. Szerinte emiatt sok mindenki megpecsétel engem, és hogy az emberek is rosszallóan néznek rám.Nekem ez nem probléma, csak legyen értelme hogy vele vagyok. Szerintetek helyre lehet hozni még?


2013. szept. 9. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozik veled. Ellaposodott a kapcsolatotok, és szeretnéd helyrehozni? Minek?

Se veled, se nélküled kapcsolat, amit kár erőltetni.

Volt már 2 év szünet is, gondolom, nem volt véletlen.

Nem kéne törnöd magad, hogy helyrehozd, mert nem valószínű, hogy tudod. Nem is látom értelmét.

2013. szept. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!