Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akinek régebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek régebb (3-4 éve) nagyon tetszettem, csak akkor engem nem érdekelt. Mára fordult a helyzet, csak mintha fel se venné a jelenlétemet, de észre vettem többször is, hogy rám tereli a tekintetét. Most mi van?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ó, jajj.

Nekem is van egy srác, akibe 3-4 éve szerelmes vagyok, és én mégsem tetszem neki még most sem.

Life sucks. Én miért nem lehetek olyan szerencsés, mint az a csaj?

2013. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rád tereli a tekintetét? Ezt hogy érted ? :D szeretnék segíteni, csak ezt nem értem.

Szóval összenéztek, szemeztek? És köszön ha elmész mellette vagy te köszönsz neki? Ha nem akkor kezdhetnéd ezzel, így biztos leeseik neki, hogy szeretnél valamit, felfigyeltél rá.

2013. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Többször előfordult, hogy rá néztem és ő engem nézett de gyorsan elpillantott másfelé :D Köszönünk egymásnak mikor ő hamarabb mikor én :P
2013. szept. 18. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha köszöntök egymásnak az sztem nagyon jó kezdés! Akkor legközelebb hosszasan nézz rá, majd határozottan, de kedvesen köszönj rá és utána mosolyogj. jujj ennek senki nem tud ellenállni :D aztán ha úgy látod hogy ő is zavarba jött, és akár el is mosolyodott, akkor másnap nyugodtan menj oda hozzá, félrehívhatod, "lenne kedved eljönni kajálni, vagy meginni valamit, egy kis páleszt :D nem csak viccelek :D sok sikert! :)
2013. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!