Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a barátom mellett igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátom mellett igy?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de sokszor kiakaszt sokszor bànt szavakkal. Szüleim tiltanak tôlle itt vagyok nàluk de ugy összevesztünk hogy kidobott innen. Aztan bocsánatot kèrt mèg itt vagyok mert szeretem. Van hogy iszonyat aranyos ès van h bunko. Viszont az a helyzet h van egy màsik fiu ô odafigyel ràm ès nagyon kedves. Csak hàt szerelmes vayok a baràtomba ès a barátom azt hiszi h mindent megtehet velem.
2013. szept. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert meg is tehet, mert te megengeded. Pl kidob otthonról és te visszakönyörgöd magad.
2013. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ô jön utànnam. Az a baj szeretem nagyon
2013. szept. 18. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Felállsz és hazamész! Így rájön,hogy nem ő dirigál!
2013. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok mindent megbocsájtok annak akit szeretek. De a saját érdekedben szakíts vele mert már most teljesen az uralma alatt vagy akkor mi lesz később?! :S

Lehet most még őt szereted, de ha adnál egy esélyt annak a fiúnak aki törődik is veled, lehet ő lenne a következő szerelmed. :)

2013. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Didiiayer ***** válasza:
Ne hagyd, hogy ezt csinálja veled, egyébkén én a helyedben nem maradnék mellette ha így viselkedik.
2013. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom en az eszemmel de o a mindenem nagyon szerelmes vayok. De jobbat kaphatnek nalla
2013. szept. 18. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nézd. Két választásod van.


1. Hagyod, hogy dróton rángasson, parancsolgasson, és úgy bánjon veled mint egy lábtörlő

2. A sarkadra állsz, megmondod, hogy mindennek vége, és lelépsz. Új életet kezdesz, és lesz majd normális párod aki szeret és TISZTEL.


Én személy szerint az első verziót tűrtem 10 hónapos kapcsolatban, de az eleje nem volt annyira durva. Aztán váltottam a 2.-ra, most már majdnem 2 éve házas vagyok, boldog, egy olyan férfi mellett, aki képes tisztelni és szeretni engem.


Nem voltkönnyű, de a büszkeségem nagy úr volt, és nem hagyhattam tovább, hogy megalázzanak.


És mit ad isten? 7 év után az ex pár hónapja megkeresett, hogy milyen magányos, és velem akarna lenni, és mennyire megváltozott. Hát tudod mikor....


Bárhogy is döntesz, az a te választásod, de ha az elsőt választod, akkor ne játszd az áldozatot.


27/N

2013. szept. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!