Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha egy kapcsolat régen anno vége lett ami nem megbocsátható, és egy idő után ujra kezdik a kapcsolatot? Működhet ez és ha igen meddig?

Figyelt kérdés
Végül is a csávó csak kihasználta a csajt meg alázta és ilyen dolgok. normális értelmes választ kérnék.
2013. szept. 18. 21:08
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem működne! Ha már alázta és kihasználta, akkor hagyni kell a fenébe! Nincs értelme! De szerintem ez egyértelmű...!
2013. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még is megbocsájtható?
2013. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én csak kérdezem mert sok ilyet látok ahol azt hiszi egyik fél meg változott és megpróbálják megint és ezért kérdeztem mert kiváncsi vagyok
2013. szept. 18. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed értelmetlenül van megfogalmazva. Amit értek az alapján nem lesz másodszorra sem jó.
2013. szept. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen látom h elrontottam a kérdést az lenne h olyan dolgok miatt lett vége ami nem megbocsátható
2013. szept. 18. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal, amikor először összejöttünk, még nem fértünk meg egy komoly kapcsolatban. egyikünk sem vette komolyan a másikat. Nagyon csúnyán szakítottunk, olyan dolgok miatt amik megbocsájthatatlannak tűntek akkor. Majd egy évre rá, a véletlen folytán újra találkoztunk és összejöttünk, megbeszéltük, hogy ez egy új kapcsolat új lehetőség, a múltat sosem emlegetjük fel, és azóta is boldogok vagyunk együtt immár 7 éve.
2013. szept. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne,főleg ha kihasználta és megalázta a másikat. De ha bántott fél le tudja nyelni azt amit vele csináltak,és nem fogja felhánytorgatni minden egyes kis összeveszésnél akkor működhet a dolog. De az emberek nem változnak:D
2013. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én éltem át ilyet, ahol megaláztak, a végén már megcsalás, és bántalmazás is volt. Nem bocsátottam meg. pedig a pais 7 év után is megkeresett. (én már férjnél vagyok lassan 2 éve), de ha nem lennék akkor se engedném újra közel magamhoz.


a tulajdonának tartott , parancsolgatott

meg akarta szabni, hogy pasikkal nem is állhatok szóba

barátnőimmel nem lóghattam volna ( ha nem élünk távol egymástól)... mert így nem tudta megakadályozni, csak ordítozott velem utána.

megcsalt

megütött (aztán én is őt)

elhagytam


és nem fogadtam vissza.


itt nincs miről beszélni


aki ilyen módon bántja a másikat egy kapcsolatban, az NEM FOG MEGVÁLTOZNI!


27/N

2013. szept. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!