Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Lehetséges?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal, akivel jóban vagyunk és alig várjuk, hogy nap mind nap beszélhessünk. Sajnos 600 km van közöttünk, de mindketten akarjuk ezt a kapcsolatot. Úgy érzem, hogy mindketten vállalnák ezt a hatalmas dolgot, csak, hogy boldogok lehessünk. Már beszéltünk róla. Szerintetek érdemes bele menni? Mi kell hozzá, hogy működjön? Van valakinek tapasztalata?
2013. szept. 18. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
halott ügynek tűnik.
2013. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kor és anyagi helyzet függvénye.

Ha mindkettőtök önálló, és van már saját keresete, akkor működhet, de azért igyekezzetek lépéseket tenni az összeköltözés érdekében. Esetleg ha a szülők nagyon gazdagok, és vannak annyira jófejek, hogy pénzelnek.

A legjobb, ha kocsival tudjátok látogatni egymást, mert azzal gyorsabb...mondjuk bele is fáradsz.

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miért?
2013. szept. 18. 21:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha te hozod a nagyobb álldozatot,akkor talán.

De ez ritka mint a fehér holló.Nem ajánlom!Én belebetegedtem egy ilyen szituba.Mai napig gyötör!Ugyhogy csak óvatoasn.

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

köztünk 100km van, de heti 2-3 x talizunk csak és kb most belehalok. Semelyikünk se bővelkedik az időbe :$ egyetem és hasonlók.


F/20

2013. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
600 km az tul sok.
2013. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig lehetséges, ha nagyon szeretitek egymást, de törekedni kell arra, hogy mihamarabb közelebb kerüljetek egymáshoz, mert hosszabb távon nem fog működni.
2013. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha bele is mentek, nem fog sokáig tartani. Szerintem maradjatok barátok (esetleg dugibarátok:)), mert ekkora távolság ezen a ponton a mai világban nagyon sok.
2013. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!