Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezeljem, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, hogyan viselkedjek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A barátommal most volt egy éve,hogy együtt vagyunk. Eddig mondhatni sülve-főve együtt voltunk, főleg a nyári szünetben. Két és fél évvel idősebb nálam. Most ment fel Pestre egyetemre, tanulni. Minden héten vasárnap délután megy, és pénteken jön. Csak hétvégente fogunk találkozni. Bízom benne, de nagyon nem tudom még , hogy hogyan kellene viselkednem,hogyan reagáljak arra, ha bulizni megy(ugyanis ez nyilván elkerülhetetlen), stbstbstb. Várom a válaszaitokat, tanácsaitokat. Köszönöm szépen!:)

16L



2013. szept. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontos választ nem tudok adni erre mivel nem tudom a személyiségeteket sőt egy elég sablon szerűt tudok csak mégpedig azt, hogyha szeret akkor nem hagy el. Ugyanúgy add önmagadat és éreztesd vele hogy szereted igyekezz minnél többet találkozni vele.
2013. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lazán. Ha bízol benne, nem kell féltened.
2013. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bízz benne, szeresd és ha mégis menni akar, úgyse tudsz ellene tenni semmit.
2013. szept. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne szekáld, ne féltékenykedj, mert azzal csak az agyára mennél, meg magad is csak idegesited.

Az nem baj ha megmondod, hogy félted, nem szeretnéd elveszíteni, csak ne orditva-sírva-hisztizve telefonálgass minden buli után, és ne kérdezgesd hogy voltak-e csajok... szerintem az ilyen "táv-jellegű" kapcsolatban a féltékenység, bizalmatlanság a legnagyobb buktató, mert vitát és sértődést szül.. én a másik oldalon voltam, vagyis lányként mentem el egyetemre a több éves kapcsolatom mellett, féltékenykedtünk mindketten, OK NÉLKÜL. Vége is lett. Azon még túl tettem volna magam hogy amíg én tanulok, addig ő minden este a haverokkal bulizik, de az nagyon rosszul esett hogy: - "ki tudja mit csinálsz te ott az egyetemen! " ....

2013. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!