Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon arra számítasz (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon arra számítasz (nem ok nélkül), hogy a barátod megkéri a kezed és ez mégsem történik meg, hogyan reagálsz? Leplezed a csalódottságod?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csalódott lennék, de nem mutatnám ki, mert azzal csak azt lehet elérni, hogy azt fogja érezni, hogy már elvárnád. Ettől meg csak rosszabb lesz és ,,magad ellen dolgozol".

Úgyhogy tegyél úgy ahogy eddig, mint ha semmi sem történt volna, legyél kedves és türelmesen várd ki, míg tényleg megteszi :)

2013. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nem ok nélkült mire érted?
2013. szept. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vársz

én is nemrég tettem fel a kérdést és vártam a megfelelő helyre és időre. De már előtte annyiszor kaptam a "nem szeretsz" szöveget, hogy kezdett elmenni a kedvem, mert túlságosan eröltette.

Ő kinézte magának amikor szerinte alkalmas lett volna megkérni a kezét, nem kértem meg akkor, hanem rá 3 napra máshol, ahol még különlegesebb volt. Amúgy ki volt akadva, mert azt hitte nem akarom megkérni.


De mégegyszer: engem nem kicsit akasztott ki, hogy annyira eröltette a dolgot, hogy már nekem volt kellemetlen az egész. És az idegesített a legjobban, hogy nem bír várni. Hagyd az eröltetést, mert csak elűzöd a párodat. Megkéri amikor megkéri, amikor számára megfelel.

2013. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!