Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányzik valami a kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik valami a kapcsolatunkból? (FONTOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom azt mondta, hogy nagyon kötődik hozzám, szeret, de úgy érzi, hogy hiányzik valami a kapcsolatunkból, de nem tudja még, mi az.

Ha nem sikerül megoldani, akár véget is vethet neki.

Ha kettesben vagyunk, nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Nagyon kötődünk egymáshoz. Érzem, hogy nagyon vonzódik hozzám.

Sajnos nagy a távolság, és ritkán találkozunk.

Még a kapcsolatunk elején tartunk.

Neki én vagyok az első.


Mi lehet az a valami?

Szerintetek mit érezhet irántam?


Volt valaki hasonló helyzetben? Mi volt a végkimenetele?


Számítsak rá, hogy előbb-utóbb elhagy?



Komoly válaszokat várok, köszi!


2013. szept. 18. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint mondtad a kapcsolatotok elején tartotok és ez elég rossz jel, ha már ilyenkor azt hozza fel, h valami hiányzik. A másik, h írtad,h nagy a táv köztetek és ritkán találkoztok. Valószínűleg meg is válaszoltad a problémát!:)
2013. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Honnan a jó büdös szarból tudjuk, drága Kérdező? De ostoba ez a kérdés, ajvé.

Lehet, hogy a távolság zavarja, vagy csak erősen vonzódik hozzád, de ez még nem szerelem.

2013. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem te vagy neki a nagy ő. Ezért pedzegeti, hogy szakítás is van a levegőben.

Tudom, hogy nagyon nehéz fiatalon elfogadni ezt, de az is lehet, hogy egyszerűen ráunt az ingázásra, de nem akar megbántani, és nem tudja hogy vezesse elő ezt a dolgot.

2013. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a titok nyitja " neki én vagyok az első " de több mint valószínű, hogy nem az utolsó....
2013. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok rajta kiigazodni. Többször jelezte, hogy "de jó lenne, ha ott lennék mellette..." Gyakran keres, amikor kamerázunk, nagyon örül neki, azt mondja, elképesztően aranyos vagyok stb...

Máskor meg tök rideg velem.

2013. szept. 18. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Erre nem fogsz komoly választ kapni, mert nem a párod vagyunk.

Ha ő sem tudja mi hiányzik és te sem, mi sem fogjuk tudni. Csak tippelni. :S

És ha a kapcsolatotok az elején tart és te vagy az első és már hiányzik neki valami akkor valószínűleg már rád unt, azaz az izgalom a kapcsolat varázsa hiányzik neki és újra akarja érezni a hódítás izgalmát és keres mást.

röviden számíthatsz, hogy elhagy. :(

Sajnálom.

2013. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a közelséged hiányzik neki, az intimitás. és most nem a szexre gondolok. hanem arra, hogy nem tud bármikor megölelni amikor olyanja van, nem tud a szemedbe nézni, megcsókolni...stb
2013. szept. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia ! Ugyanez volt az exemmel.. nem akarlak elkeseríteni drága, de nem jósolok nektek többet, mint 1-2 hónap, ha már ezt kijelentette. Nálam barátom mondta ezt nem telt el kb 5 nap és már kijelentette a végszót :( Persze nem tudom...mióta vagytok együtt ? Hány évessek vagytok ?

Helyre hozható a dolog, de ahhoz nagyon erős akarat mindkettőtök részéről ! Beszélgessetek. Lelkizzetek sokat és próbáljatok meg gyakran találkozni. Lehet az is gond, hogy túl hamar megfektetett és rádunt vagy esetleg már más körül is legyeskedik ! Kvázi számíthatsz rá, hogy előbb utóbb kimondja a végszót ha ezt sürgőssen nem beszélitek meg. Sok sikert ! Remélem helyre tudjátok hozni a dolgokat !:)

18/l

2013. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!