Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap korhazba kerultem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap korhazba kerultem, a baratnom nem mondta le az esti bulit es csak hetvegen fog meglatogatni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel elkezdtem kohogni, a lazam is felment delutanra, nem kaptam levegot. Bementem az ugyeletre es befektettek a korhazba tudogyulladassal. A baratnomnek este ceges bulija volt amit akkor sem mondott le amikor kiderult mi van velem. Elment, bulizott. Merthogy az allasa mulhat ezen. Meg ma meg holnap se jon be hozzam, csak hetvegen, pedig 5 percre van gyalog a lakasunk. 6 eve vagyunk egyutt, tul vagyunk sokmindenen. Nem ertem miert csinalja ezt. Szuleim nincsenek, barataim se igy nagy szuksegem lenne ra. Mit gondoltok? Meg le is kiabalt amikor szamonkertem hogy en szedjem be a gyogyszereket aztan jojjek haza ha meggyogyultam.

2013. szept. 19. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
most azt várod hogy sajnáljunk mi is, ne csak te sajnáld egyedül magad, igaz?
2013. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, csak nem ertem miert csinalja ... Mit rontottam el. Vagy tenyleg en vagyok a hulye es ez a normalis?
2013. szept. 19. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
azért 6 év sok idő, nem hiszem, hogy hirtelen lett ilyen
2013. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A céges bulit még meg is értem... nem ülhet állandóan melletted...


De hogy napokig rád sem néz? Ez nálam nem férne bele egy kapcsolatba.

2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan beteg vagy,akkor minek netezel?


Én megértem, hogy a bulit nem mondta le, igenis nehéz manapság melót találni,és a céges bulikon kötelező résztvenni.


Na és a kórháztól hány percre lakik? Mert,ha tüdőgyulladásod van,akkor nem a lakásodon látogatna meg,hiába 5 perc.


FAKE A KÉRDÉS.

2013. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 mit nem értesz? együtt laknak és a lakás a kórháztól 5 perc grrrrr


a céges buli érthető, a többi nem ... eddig nem tűnt fel neked, hogy csak ketten laktok, de nem együtt?

2013. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

A céges buli sem érthető.

Az nemkötelező, az nem meló, csak lehetőség a többiekkel szocializálódni. Ha új a cégnél megértem, ha fontos a beilleszkedés miatt. Ha már régóta van ott, akkor valaki miatt akar ott leni. Gondolom jól leszo... megdolgozik a fizuemelésért.

Azért a sok mindenre kíváncsi lennék, mert ha már megemlítetted akkor lehet van szerepe a hozzáállásában, de részemről ez akkor is gyökérség.

2013. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem vagy neki fontos... :/
2013. szept. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
előzővel értek egyet. Valamit nagyon benézhettél vagy csak vak vagy, hogy nem vetted észre a problémáit a 6 évnek. Sok pasi nem veszi észre, hogy baj van a kapcsolatban, ez ilyen pasi dolog. (ha ez megnyugtat)
2013. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5-os egyutt lakunk mar 4 eve! Mi ezen a fake?


Amugy 4 honapja van ennel a cegnel. ha o kerult volna korhazba en azonnal mentem volna hozza. Legalabbis a fontos ceges bulirol eljottem volna, a tobbiek is megerthetik.


Miert netezek? Assam el magam mert korhazban vagyok? Adjam lec a telefonom es varjak a halalra csondben? Te nem vagy normalis

2013. szept. 19. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!