Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Nektek mennyire értékelendő egy pasiban, hogy csak veled akar mindent?

Figyelt kérdés
Egy valakinek tartogatja magát, és nem akar másokhoz viszonyítani szexuálisan soha, mert ha volt már előtted valakije, akkor ahhoz képest mérlegelne, hogy jobb, vagy rosszabb vagy. Lett volna már lehetőség lefeküdni csajokkal, de inkább vár az "igazira", aki értékeli ezt a tulajdonságát. 22f

2013. szept. 19. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat ezt a koritest... a kerdesbol masra gondoltam.


Magyarul mit gondolunk ha a pasi szuz?


En nem orulnek neki. Ennyi


22/N

2013. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Az a férfi, aki hasonlóan gondolkozik mint te, az BETEG ÁLLAT.
2013. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom eldönteni. Akár hogy gondolkozok rajta, mindig másra jutok.
2013. szept. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon szép és jó - de csak annak hangzik. Nem törvényszerű, hogy ha már volt szexuális élményed, akkor a következőket mindig az előzőkhöz fogod hasonlítani. Tökéletes példája a jelenlegi párommal való kapcsolatom - egyáltalán nem emlékszem arra, hogy milyen volt előtte, pedig több férfival is voltam már. Semmire nem emlékszem, hogy milyen volt a szerszámuk, hogy miket csináltunk, hogy mennyire élveztem... Egyszerűen nem számít, lezártam valahol a tudattalan részekben, és nem érdekel.


Ezzel ellentétben viszont a páromnak senkije sem volt még előttem (mármint szexuálisan), így rengeteg problémánk van abból, hogy ő "kipróbálná", mert érdekli.

2013. szept. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez a hasonlítgatás egy nagy hülyeség, ezt az meséli be aki nem csinálta még. Én már nem is emlékszem milyen volt a kezét fogni a régieknek, nem hogy maga a szexre. Max annyi marad meg, hogy jó volt vagy nem, de mivel a mostanival minden jó, ezért nem is gondolkodom semmi ilyesmin, mert már nem érdekelnek.

Ha túl ilyen "mindent veled akarok" vagy az inkább creepy mint sexy.

2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az én emlékezetem borzalmas, semmire sem emlékszem, de arra igen, hogy x éve hogyan csókolt, (mi volt jó, és rossz) az egyik legintenzívebb lány az életemben. Bizony minden egyes csók közeli alkalommal eszembe jut, hogy "remélem nem fogja szétharapni a szám, de ugyanúgy, vagy jobban fog bizseregni az ajkam utána"...

Erre emlékszem belőle, meg sok más apróságra, ami miatt jelenleg nem tudom lejjebb adni az igényeimet külső terén. (finom bőr, illat, nőies mozdulatok, stb) Természetesen örülök, hogy többre nem került sor, mert akkor még magasabb lennének az igényeim a lányok terén, de ez már nem igazán idevágó téma.


Egy jó nő mellett nem akarna egy ép pasi sem kipróbálni semmit (mással)... :D


Beteg állat vagyok (nem csak ebben a témában), ezt tudtam eddig is köszönöm a felvilágosítást. :P


A hasonlítgatás nekem nem csak itt van jelen az életemben, mert mindent viszonyítok az előző élményeimhez, ezért tudom milyen jó autót vezetni, és milyen egy minőségi telefon, laptop, szeretek főzni magamnak, mert tudom, hogy az tuti lesz, szar parfümöt nem veszek már, mert tudom mi tartós, és hozzámillő, szertem a minőségi ruhákat, és már gagyit nem vennék fel és így tovább... Ilyen vagyok, bár lehet valakinek ez "ufó" dolog... :D

2013. szept. 19. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:

En is osszehasonlitgatom a parfumot, az autokat... ugy ahogy mindenki mas. Ez nem ufo dolog, ettol nem leszel kulonleges.

Es en arra is emlekszem hogy milyen volt massal szexelni, de mit erdekel amikor vele az eddigi legjobb. Amikor szeretem ot.


Inkabb az a hulyeseg hogy ezt rahuzod parkapcsolatokra is...

Hat sok sikert a parkereseshez... jo nagy hatrannyal indulsz az tuti.

Mert nekem az eddigiekbol az jon le hogy egy fura szuz srac vagy.


1. voltam.

2013. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
A negyedik vagyok, kedves kérdező, én nem szóltam be neked, segíteni próbáltam azzal, hogy leírtam, nálunk mi van. Köszönjük szépen a bókot, a párom igen is "ép pasi", de arra azért kíváncsi lennék, hogy általánosan az emberek szerint mennyire normális, ha egy húszas évei elején járó srácot ne érdekelne az, milyen különböző lányokkal a szex? Ja és köszönöm szépen, jó csaj vagyok.
2013. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezt azért mondod, mert örülnél ha végre megdghatnál valakit, aztán mikor már X éve együtt lesztek és a gondolat, hogy valakivel szexelsz már nem lesz olyan menő és izgalmas, akkor majd elkezdesz érdeklődni, hogy milyen lenne mással :) Az a csók is azért volt olyan mérvadó, mert kb semmi tapasztalatod.
2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudod mit?

Csókolózzál valaki mással! Sőt, ne csak 1 emberrel hanem 20-al. Majd meglátod, hogy összezavarodik minden emlék. Ha találsz valakit akivel minden jó, az összes régi emlék feledésbe merül vagy csak nem lesz már fontos.

Én is tudom milyen Daciat vezetni és szerettem, de amiatt nem fogon kidobni a VW-t.


Most csak magányos vagy és bolhából elefánt és minden hülyeséget bemesélsz magadnak, ha lenne egy normál kapcsolatod nem érdekelne ilyen hülyeség amin most is töröd a fejed.

2013. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!