Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom tetoválást akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom tetoválást akar, de én ellenzem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet emlegeti, meg elkezdett edzeni, hogy "legyen helye a tetkónak" a karján. Ráadásul nem is ilyen kicsit akar, hanem nagyot és ilyen halálfejeset vagy olyat amin a sátán meg egy angyal épp szexel, szerintem ezek rém gusztustalanok. Egyszerűen felfordul a gyomrom a gondolattól is hogy összefirkáltassa a testét, én meg majd még nézzem is x éven keresztül, meg majd 60 éves korára hogy fognak ezek kinézni??? Bocsánat ha megbántok ezzel olyat akinek ez tetszik, nekem nagyon nem. Azt mondtam neki válasszon: a tetkó vagy én, de csak nevet rajta meg elvicceli.

2013. szept. 18. 12:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazából semmit, ha nagyon tetszik neki, akkor így is, úgy is megcsináltatja. Vagy ha miattad mégis lemond róla, az később úgyis vitákhoz vezet majd.
2013. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
fagyaszd le az arcáról a mosolyt és szakíts vele.
2013. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem köss vele kompromisszumot, ha már akar, ne a karjára, hanem kevésbé szembeötlő helyre, másrészt közösen válasszátok ki a mintát.
2013. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%

Ha már ezen problémázol akkor úgy sem lesztek együtt 60 évesen vagy mert szakítotok, vagy mert megöl.

Nem muszáj hisztis p*csaként viselkedni...

2013. szept. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem illetek össze...


A tetoválás komoly kérdés, mert ugye egész életében a testén marad, ha meggondolja magát nyom nélkül eltüntetni nem lehet. A minta, amit választ, árulkodik a személyiségéről, akkor is, ha azt állítja, poénból választja. Na ezt a mintát tartod te "rém gusztustalannak".


Ezért is mondod neki, hogy választania kell a tetkó és közted, mert valójában a személyiségével, amit a tetováláson keresztül ki is akar fejezni, nem bírsz azonosulni. Ez érthető, mert eddig nem gyúrt, és nem akart ilyen tetkót, de már eddig is megvolt a személyiségének ez a része, hogy most ezt ki is akarja fejezni, felszínre akarja hozni.


Szóval érdekes módon pont egy tetkó kapcsán fogtok rájönni, hogy nem illetek össze.


Persze az is lehet, hogy csak ugrat. :D Ha nem, akkor nem tehetsz semmit.

2013. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem akarom hogy tetkója legyen, tudom hogy ez önző dolog, de én tényleg nagyon undorítónak találom ezt, meg úgyis olyat fog ami neki tetszik, nem pedig nekem :'( már komolyan a sírás kerülget a dolog miatt
2013. szept. 18. 12:13
 7/28 A kérdező kommentje:
Évekig megvoltunk a "kifejezései" nélkül is, nem volt eddig semmi gond, de ha eddig bírt élni tetkó nélkül, akkor miért nem bír ezután is?
2013. szept. 18. 12:15
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Az ő teste, valószínűleg ő sem akarja megszabni, milyenre festetheted a hajad.
2013. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Nos, véleményed lehet, de a teste az ő "tulajdona", azt tehet vele, amit akar. Ha egy tetoválás miatt szerinted rosszabb ember lesz, és szakítanod kell, akkor tedd meg, minél előbb, hadd legyen ezen túl szegény.
2013. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
49%

Nem feltétlen önző dolog a kérdező részéről. Egy kapcsolatban alapvető dolog hogy szeretnél tetszeni a másiknak. Ezért ha fontos vagy neki nem fog tetoválást csináltatni, ha pedig mégis megcsináltatja akkor ez tudod mit jelent.


Elvégre miért csináltatna olyan dolgot ami nem tetszik annak aki fontos neki?

2013. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!