Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtható, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható, ha egy lány felpofozza a barátját, mert az ismét hazudott neki?

Figyelt kérdés
A barátom már legalább ötödjére hazudott a szemembe és hirtelen felindulásból adtam neki egy pofont. Most nagyon lelkiismeret furdalásom van.Úgy érzem egy dög vagyok. Jogos volt a dolog, vagy ássam el magam örökre?

2013. szept. 19. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én kiraknálak.
2013. szept. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy eggyütt olyannal, aki hazudozik neked?

Én tényleg nem fogom soha megérteni a lányokat...

2013. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi volt az a hazugság
2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Nem pofozzuk a kedvesünket! Ha bajunk van vele, MEGBESZÉLJÜK!

Ha meg a pasas ennyit hazudozik, akor már neked kellett volna réges-rég kiraknod!

2013. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Jól tetted, hogy pofon vágtad, de most már ne is maradj vele, aki csak hazudozni tud, mert ugysem lesz jó vége.

A hazugság engem is kihoz a sodromból!

2013. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Hűha, hazudott, micsoda tragédia... Mindenki hazudik néha, mert ember, deha volna egy kis eszed, akkor inkább azokát firtatnád, mert az vezet a megoldáshoz. A verekedéssel csak rontottál a helyzeten.
2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit csinál? felpofoz? Besz@rok
2013. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Én a fizikai bántalmazást, mint problémamegoldást elvből elutasítom - mindkét nem részéről, a problémákat civilizált ember módjára, intelligensen meg kell beszélni.

Nyilván a hazugság mértéke és milyensége is befolyásolja a dolgot, de a fentin kívül azt is vallom, hogy van az a helyzet, amikor egy észhez térítő pofon nem árt az embernek - mindkét nemre vonatkozóan.

Ugyanakkor szerintem érdemes az első verziót választani és megbeszélni a dolgokat. Ha pedig valaki folyton csak hazudozik, és nem tudsz benne bízni, azt el kell engedni.

2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szeretem az erőszakos nőket. Ha szakítsz a pasival légy az enyém drágám. Én élvezni fogom, és remélem, hogy te is .
2013. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Felszopó lányokról már hallottam de felpofozókról még nem :)
2013. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!