Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Volt egy rövidke kapcsolatom egy lánnyal, aki az osztály társam, régebb nem voltunk azok a naagy barátok de nem veszekdtünk.

Pár héttel ez előtt, összejöttek köztünk a dolgok de csak pár napra mert mikor ment haza csak barátként váltunk el.

1-2 héttel az eset után a lánytól kérdeztem egyik barátnőjéről erre ő "Miért érdekel? Mert?" és hasonló válaszokat kaptam, majd szintén érdeklődtem csak kiváncsiságból egy másik barátnőjéről és szintén hasonló válaszokat kaptam.

Tehát nekem az egész úgy jön le mintha féltékeny lenne de akkor miért ha ő akarta azt, hogy barátok maradjunk.

Én sajnos nem így akartam.

Amig több volt köztünk mint barátság nagyon de tényleg nagyon jó volt, úgymond filmbe illő volt ez egész :D.

Szerintetek lehet ebből még valami?



2013. szept. 19. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy szerintünk lehet-e ebből valami? Őt kérdezd meg hogy szerinte lehet-e belőle valami.
2013. szept. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát eddig azt a választ kaptam, hogy jobb így ha maradunk barátok, de akkor miért vannak azok a féltékenységre utaló kérdései/válaszai, ezért kérdem, hogy esetleg aki jobban érti a női logikát az meg tudná magyarázni.
2013. szept. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!