Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan lányról, akinek az a szórakozása, hogy (növeli az önbizalmát)a fiúkat magába ,,zúgatja", hülyíti őket, aztán egyszerűen lekoptatja őket? Csak szeptember óta 5 fiúval csinált így.
2009. nov. 5. 14:54
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

17 éves


am ki mondta, h nem rólam van szó?

2009. nov. 5. 15:17
 12/46 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy egy 20forintos.....:)
2009. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
26%
Hát akkor ezeknek a fiúkáknak, akikkel szórakozott, össze kellene fogniuk, és pépesre verni ezt a... lényt?
2009. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
44%
Büszke vagy magadra? :S
2009. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
44%
csak egyszer viszonozza neki valaki ezt a viselkedést, amikor ő valóban komolyan gondolná, megtanulja egy életre hogy NE JÁÁÁZZZZZ!!!
2009. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi itt fogja majd sajnáltatni magát ha az ő fejét kurják át
2009. nov. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
35%
Azt gondolom, hogy nagyon jó imázst alakít ki a lányokról azoknál a fiúknál, és biztos azután is tisztelni fogják a női nemet. Amúgy meg hpv-t neki
2009. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
71%

Én azt mondom, egészségére!!!

Pasikban is van nem egy, nem kettő, aki ugyan ezt csinálja, sőt.......

Erről ennyit!

2009. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
71%
Előző:Ja szóval ha te g_ci vagy, akkor én is lehetek? Ez szerinted felmenti az illetőt? Ha eltörik a karomat, majd miután meggyógyultam én töröm el annak a karját, aki velem ezt tette, nem fognak elítélni bántalmazásért? DE!! Az, hogy mások erkölcstelenek, nem ad erkölcsi alapot erkölcstelen cselekedetekre! Aki ilyet csinál attól még ugyanúgy egy utolsó alja ember lesz, és akkor finoman fogalmaztam!
2009. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
44%
Minek a terelés, előző hozzászóló? Az is egy farok, de attól még ezt a fitymaszagú kihasználógépezetet nem kellene védeni.
2009. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!