Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan lányról, akinek az a szórakozása, hogy (növeli az önbizalmát)a fiúkat magába ,,zúgatja", hülyíti őket, aztán egyszerűen lekoptatja őket? Csak szeptember óta 5 fiúval csinált így.
2009. nov. 5. 14:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim válasza:
92%
Ez a dolog a szép lányokkal szokott előfordulni. Mikor a fiúk odavannak érte, a csaj meg szépen, aranyosan, kedvesen elbeszélget velük, mert nem tiporja őket a földbe első beszélgetésnél, csak közbe a fiúk azt hiszik, hogy lehet valami közte és a csaj között, és mikor erre kerül a sor, a csaj nem tud mit mondani, ha nem tetszik neki egyik fiú sem, csak azt hogy nem...
2009. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzászóló:!

teljesen igazad van gratulálok;)

végre egy értelmes komment

2009. nov. 5. 17:49
 33/46 anonim ***** válasza:
70%

Hát nem értek egyet az utolsó válaszolóval, ha "magába zúgatja", a megfelelő önbizalmáért, akkor azt direkt csinálja és nem csak egy szép elbeszélgetésről van szó.


A legtöbb nőnél azonban van egy szárny próbálgatási időszak, amikor tesztelik, hogy mennyit kell tenniük azért, hogy egy férfit elbolondítsanak.


1x én is csináltam ilyen közel engedtem aztán meg eltáncoltam játékot, de nagyon megbántam. Nem akartam tőle semmit, csak húztam ezzel az egésszel, ráadásul utána évekig nem lehetett csak barát, mert ő többet érzett..én meg nem.

Nekem meg kényelmetlen volt. Soha többé nem csináltam ilyet :P

2009. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim válasza:
91%
Utolsó előtti vagyok. Igen. Van igazság. De ha felvesz hetente 6 fiú msn-re például, miért kéne őket letiltani? Egyálatlán nincs próbáltatási időszak. Nincs erről szó.. És a lány sem tudja, hogy a fiú milyen szándékkal veszi fel msn-re. Én nekem azóta van egy nagyon jó fiú barátom. Csak beszélgettünk, beszélgettünk, nagyon sokat, és egyszer sem merült fel a járás. Ez már egy éve így van.
2009. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
57%

ha a csaj csinálja ezt nem gáz, mert nem használja ki testileg a pasit!!!!!

A nők rendesek és nem használják ki ezt.


A bü*dös rib*anc fa*szik meg nem hogy magukba bolondítják a lányokat, hanem még ki is használják, esetleg teherbe is ejtik!!!!!


Ugye, hogy nem ugyanaz a kettő????


Szóval a bun*kó pasikról lehetne azt mondani hogy egy aljas rin*gyók.


a nő nem az, mert nem fektetett meg senkit.


Pontozni lehet, de minden kis hü*lye hímnek fáj az igazság.

sőt, minél inkább lepontoz, annál inkább fáj:D

2009. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
54%
19:24 - Egy kicsit elfogult vagy!
2009. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
16%
19:24 -> Vibrihercegnő.
2009. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Andrewka ***** válasza:
16%
Szűzk*rva
2009. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
91%

19:24 = feminista

A kérdezőnek: konkrétumokról beszélgetünk.

Szemét dolog kihasználni a női szépséget, hogy elismerést vívj ki magadnak saját szépséged ragyogására.

Nem az a baj, hogy csinálod, hanem az, hogy élvezed csinálni...

Nárcisztikus jelenség lehetsz. Kicsit tisztelhetnéd jobban környezeted érzéseit. Ha csak bolondozol a pasikkal soha nem lesz normális párkapcsolatod. Amúgy az élet kamatostul ad vissza mindent...

Nyugi fogsz Te is sírni majd egy vagy több férfi után...

:DDD csak idő kérdése az egész.

2009. nov. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Hát nagyon gonosz dolognak tartom mert vannak olyan férfiak akik szeretnének hosszu kapcsolatokat,mint például én is és azt vettem észre hogy a szép lányok a bunkó,kivagyi srácokra buknak akik megalázzák őket minden szinten és kihasználják és aztán mennek a rendes srácokhoz sírni!Szánalmas alaknak tartom az ilyen nőket és hagyj sírjanak csak ha mindig a bunkók,szemét pasikra buknak nem tudom az ilyen nőket sajnálni!Vagy éppen a rendes srácokat szivatják mint te is,mert ők naívak és a nőket angyaloknak gondolják és szerelemre vágynak és tartós kapcsolatra ahol hűségesek lennének a nőhöz akit szeretnek!Sose tégy olyat senkivel, amit nem szeretnéd hogy veled megtörténjen!
2009. nov. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!