Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vele, hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele, hogy ne bántsam meg? Már nem kívánom, nem vagyok szerelmes. Mi a jó döntés?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, és sajnos én már nem kívánom őt szexuálisan, és már sok dolog idegesít benne, szóval elmúlt a szerelem.

Ő még nagyon szeret engem, minden nap érezteti velem.

Tisztelem, becsülöm őt nagyon, és nem szeretném, hogy neki fájdalmat okozzak, és nem is vagyok benne biztos, hogy helyes döntés lenne szakítanom csak azért, mert elmúltak az érzéseim, és csak a baráti szeretet maradt meg.

Mit tennétek a helyemben? Várjak, hátha visszajön még a régi tűz?

21 éves lány


2013. szept. 16. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiatalkori szerelmek gyakran érnek véget, biztosan mindketten sokat változtatok, ahhoz képest amikor megismertétek egymást. Ha idegesítenek olyan dolgai, amiket nem tud változtatni és nem is szereted, jobb lesz ha szakítotok.
2013. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább bántsd meg csak ne szarozz ember!eggyre rosszabb lesz mond el neki mert így a helyes.
2013. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2013. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne maradj vele, ami egyszer elmúlik azt sajnos már nem lehet visszahozni tapasztalat:/ Inkább most bántsd meg később még fájdalmasabb lesz. Előbb utóbb úgy is vége lenne nincs értelme húzni.
2013. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne áltasd magad és másokat, mert hazugságra épülne minden.
2013. szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt szakítottam nemrég a párommal. 6 éves kapcsolat volt, én 18, ő 21 volt amikor megismerkedtünk. Szeretem még mostis, én nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy valaha még egymás mellett kötünk ki. Nagyon nagy volt az összhang köztünk, a párom mellett mindigis legjobb barátként is tekintettem rá. De a vágy már elmúlt..
2013. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!