Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, talán tudtok adni valami jó tanácsot?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy srác,akivel nagyon jóban vagyok. Igazán jó barát,rengeteget beszélgetünk és jól érezzük magunkat egymás társaságában. Igazából mint pasi,nem tetszik annyira,de mégis sokszor eszembe jut,hogy mi lenne ha együtt lennénk,mint egy pár... Ezzel idáig nem is nagyon lenne gond,viszont van egy pár dolog,ami teljesen elbizonytalanít. Először is az,hogy elég sok mindenben (belsőleg) hasonlít az exemre.Másodszor pedig nem merek kezdeményezni,mert nem akarom ezzel elrontani a barátságot. Mindentől függetlenül én szívesen lennék vele,csak nem tudom hogyan. Tudtok nekem segíteni? Előre is köszönöm :)
2013. szept. 19. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mikben hasonlít az exedre?
2013. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedvezményezz.
2013. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 17. Hát,az érdeklődési körében sokban hasonlít,néha a viselkedésében is. Nem tudom,hogy ez mennyire rossz,hogy hasonlít...
2013. szept. 20. 00:07
 4/6 anonim válasza:
ha nem hiv randira, nem tetszel neki nokent. ennyi. az a pasi, aki meg van orulve erted, elhiv randizni. amugy azt irod, neked se tetszik annyira. akkor?
2013. szept. 20. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Külsőre nem tetszik annyira,de úgy amblokk valami nagyon megfogott benne.
2013. szept. 22. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért utálom a pasim lány baráti társaságát. Mert túl sokkat képzelnek a lányok a barátságba. Nem hiába baráti zóna. Hisz csak a barátod akkar lenni,különben,kezdeményezet volna már feléd.
2013. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!