Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dicsekszik ezekkel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsekszik ezekkel egy férfi pont a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Együtt vagyok egy sráccal fél éve, de ha így folytatja nem sokáig. Elég érdekes személyiség, nem tudok rajta kiigazodni. Nem mennék túlzottan bele a részletekbe, mert estig írhatnám. Egy dolgot emelnék ki, ami különösen zavar: az állandó dicsekvése. Ha haverjaival vagyunk, vagy bármilyen társaságban, szinte nincs olyan, hogy ne kerüljenek szóba a volt barátnői. De nekem is sokat mesél róluk. Különösen a 16 éves kori barátnőjéről. Jelzem, a srác most 24, lassan 25. Folyton azzal dicsekszik, hogy milyen intenzív szexuális életet éltek. Nos, ezek a megjegyzései különösen azért zavarnak, mert azt elfogadtam, hogy keveset találkozunk a munkája miatt, viszont nagyjából két hetente egy menet édeskevés. Úgy érzem, hogy állandóan dicsekszik, hogy kivel, hányszor, hol, amíg az én igényeimmel nem törődik. Ez akkora csorba a nőiességemen, hogy már önmagam kérdőjelezem meg. Hozzátenném, hogy a srác fiatalabb nálam, és az első együttléteink alatt egyáltalán nem volt felszabadult, de én igyekeztem óvatosan bánni vele. Akkor meg mire fel ezek a dicsekvések, a "volt már nimfomán barátnőmtől" elkezdve mindennel. Egyszer egy közös haveri est alkalmával pl. arról áradozott, hogy az exének milyen jó mellei voltak. Miért nem koncentrál inkább a kettőnk által megélt élményekre az állandó nosztalgiázás helyett? Miért nem veszi észre, hogy ezzel engem bánt? (Említést pedig már tettem neki.) Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy szedte össze az önbizalma megmaradt darabkáit?

2013. szept. 20. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem érte,hogy miért nem szakítottál már rég?
2013. szept. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kicsit alacsonyra tetted a lécet.
2013. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mond neki ha nem változik ott hagyod,hisz minek legyél vele,ha ő még az exeit szereti. ha téged szeretne rólad beszélne a haverjainak.
2013. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Ez egy önbizalom hiányos, komplexusos suttyó! Szerintem a fele se igaz annak amit előad, totál éretlen gyerekes természete van. Kár az időt vesztegetni rá szerintem.

26F

2013. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van teljesen. Sajnos így, pár mondatban nem tudom érzékeltetni, vagy árnyalt képe festeni. Azt állítja, szeret. Szerintem nem volt soha egy épkézláb kapcsolata, mert azok is ezekről a gyerekes játszmákról szólhattak. Van egy másik oldala is, amit megmutat olykor, de mit érek vele, ha társaságban úgy viselkedik ezek szerint mintha még mindig 16 lenne. A dolgok mögé akartam nézni, és nem egyből eldobni ezt az egészet, de azt hiszem már belefáradtam...
2013. szept. 20. 10:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalma, és igyekszik magát sokkal erősebbnek, menőbbnek mutatni. Erőlteti a kemény macsó látszatot, miközben belül teljesen bizonytalan. Kegyetlen spirál ez, mivel ha így nem képes megnyílni és őszintén viselkedni, minden kapcsolata így fog véget érni, ezáltal még inkább bezárkózik.


Döntsd el, hogy megpróbálsz e segíteni rajta, vagy hagyod a francba - félre ne érts, mindkettő megoldás teljesen jogos. Ha meg akarod oldani, akkor ne utalásokat tégy neki, hanem beszéld meg vele nyíltan, hogy mit érzel. Ha úgy érzed, hogy te nem akarsz ezzel foglalkozni, akkor meg állj fel és hagyd ott.


Én mindenesetre mindenképp megtennék annyit, hogy megbeszélem ezt vele, hogy a lehetőséget megkapja megváltozni.

2013. szept. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy? Egy 24 éves srác még nem érett. Érthető ha a fiatal lányokkal van egy szinten minden tekintetben.

Egyébként az tényleg érdekes hogy egy 15-16 éves jobb az ágyban mint egy 20-30 éves.

2013. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem mennék bele hány éves vagyok. Elég annyi, hogy idősebb nála. Nem azt mondta, hogy jobb volt nálam az ágyban. És mint mondtam a 16-17 éves kori barátnőjéről van szó, akivel több évig együtt volt. Viszont az ezzel kapcsolatos sérelmein a mai napig nem tudott túllépni, amit nem tartok egészséges dolognak. Eközben makacsul az ellenkezőjét állítja. Viszont, ha magamból indulok ki, nem foglalkozom olyan dologgal ennyit, amin már túl vagyok. Amúgy azért sem igazodok ki rajta, mert olykor A-t, olykor B-t mond...Egyébként egyszer kiszaladt belőle, hogy velem a legjobb az ágyban. Láttam is rajta az őszinte elragadtatást. Összezavar, mert mindezek ellenére, amiket állít magáról nekem pedig elég határozatlan tűnt a szexben. Nem a teljesítménye miatt szerettem bele, de ezt sosem említettem, sosem voltam vele tapintatlan vagy könyörtelen. Vele ellentétben. Utána tett egy olyan pálfordulatot, amivel direkt megcáfolta az eddigieket, összehasonlítgatott másokkal, mondván "nehogy elbízzam magam..." Mintha attól tartana, hogy visszaélek a gyengeségeivel, pedig eszem ágában sem volt. Ilyen "sérülten" is képes voltam beleszeretni, de attól tartok, az ilyenekkel szépen kigyilkolja belőlem...mert ennek az lesz a következménye, hogy én sem tudom közel engedni magamhoz.
2013. szept. 20. 11:32
 9/12 A kérdező kommentje:
A kort meg az érettséget hagyjuk...Sosem értettem azokat az embereket, akik kor szerint 'mérik'. Egy 24 éves pedig már felnőtt. Elvileg férfi...
2013. szept. 20. 11:34
 10/12 A kérdező kommentje:
#6-os, szinte a gondolataimat írtad le. Ugyanezeken filóztam én is. Lesz egy nagy beszélgetésünk, ami eldönti, mi lesz a dolgok kimenetele...Esélyt kapott a fejlődésre, ha visszadobja, az is az ő döntése lesz. Ha esetleg szakítani fogunk, akkor is elmondom, mi volt a probléma, mert magától tényleg nem veszi észre. Én eddig sem csak célozgattam, de ezek szerint szájbarágósan szépen el kell magyaráznom. Viszont tudat alatt vagy sem, valahogy mindig úgy intézte, hogy ne legyen elég alkalom mélyebb beszélgetésre. Direktben haveri társaságot szervezett körénk. Hajnalban, mire hazaértünk, hullafáradtan viszont nem volt kedvem beszélgetést kezdeményezni...meg nálam ahhoz olyan helyzet, hangulat is kell. De ezúttal nem hagyom, hogy elmeneküljön...
2013. szept. 20. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!