Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitottunk! Mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk! Mit csináljak? (sűrgős)

Figyelt kérdés
Szakitottunk közös megegyezés alapján..de én nem birom..az utóbbi időkbe nem foglakozott annyit velem..és azt mondta h máár nem annyira szeret mint az elején...de mikor meghebszéltük,hogy szakitunk ő is sírt és mondta hogy öleljem meg!Mit csináljak....osztálytársak vagyunk!Ha ki akarna békülni mit mondjak neki??Segíts kérlek mert szét sírom az agyam!
2009. nov. 5. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
fiú vagy/lány?... mennyi ideig voltatok együtt? hány évesek vagytok?
2009. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát.. Ha szereted... Keresd Te, mert lehet a fiú annyira összetört, hogy nem bír... És biztos szeret...
2009. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát, aludj sokat, és menj idegenek közé (bulihely pl.), a sírás pedig jó, mert remek méregtelenítő módszer. sírj csak, egy idő után kisírod magadból úgyis. ;)
2009. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mond neki h "gyere sírj a vállamon...a másik oldalon..." és hallgassatok közben Jimmy-t :)


am korod? (anélkül lehetetlen válaszolni a kérdésedre)

2009. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha már nem szeret, fölösleges magadhoz kötni

meg akarod várni, míg egy másikért hagy el?

2009. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem szeret 'úgy', akkor nincs értelme. Az egyoldalú kapcsolat nemjó :s

Inkább zárd le magadban.

Az előttem lévők, már mondtak gyógymódokat is.. (:

2009. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok..és majdnem 2 hónapig de én szerelmes vagyok és nem birok nélküle élni:S
2009. nov. 5. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!