Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek nem túl korai 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek nem túl korai 1 év után összeköltözni?

Figyelt kérdés

Nem azért, mert vagyok biztos abban, hogy vele akkarok lenni, ha nem azért kérdezem, hogy nem-e korai.

Ő 29 éves én 21 éves vagyok. Mindkettőnk szülei elfogadták a kor külömséget.

21/L



2013. szept. 20. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nagy korkülönbség.


Ha szeretitek egymást, mindketten akarjátok, akkor mi akadálya lehetne?

Sok boldogságot!

2013. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Dehogy az.

A több éves járásnak nincs értelme ha megvan a lehetőség összeköltözni.

2013. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

Nem korai. Sok hülye 2-3 hét után összeköltözik, tőletek már az is szép, hogy 1 évig csak jártatok.

Sok sikert!

2013. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem, ez reális ennyi idősen, nem tizenévesek vagytok
2013. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21 vagyok, a párom 35, nálunk kicsit nagyobb a korkülönbség. Mi is egy év után cuccoltunk össze, de ő már hamarabb szerette volna, pár hónap után. Én mindenképpen meg akartam várni, amíg befejezem az iskolát és keresetem lesz, nemár, hogy a nyakára menjek, hogy eltartson... így is lett, már lassan egy éve boldogan élünk együtt.
2013. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam :)

Köszönöm mindenkinek.

2013. szept. 20. 15:15
 8/18 anonim válasza:
Nem az :) Nyugodtan költözz vele össze ha szeretitek egymást:).
2013. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Mi fél év után költöztünk, én is 21 voltam, párom meg 24. Mindjárt egy éve élünk együtt, szerintem jó döntés volt összeköltözni.

Szerintem ne ezen izélj, ha nem jön be, akkor max szétköltöztök. Akinek meg nem tetszik, az éljen egyedül, maradjon otthon és ne téged oktasson arról, hogy mi korai és mi nem.

2013. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi par honap utan osszekoltoztunk ...azota is boldogok vagyunk pedig ennek mar tobb eve:-))) Amugyis lakva ismerjuk meg a masikat...:-)

SOK SIKERT NEKTEK IS !!!:-)

2013. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!