Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzam?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vok, és van egy lány akinél próbálkoznék(az osztálytársam ha ez számít). Nah szóval nekem eléggé bejön de nem tudom h neki mennyire jövök be, am olyan viszonyba vagyunk mint 2 barát beszélgetni szoktunk egymással meg minden, de eddig nem volt semmi olyan dolog ami arra utalna h ÚGY kedvelne. Azért szerintetek van esélyem?
2009. nov. 5. 17:24
 1/6 anonim válasza:
Ha nem próbálkozol be, akkor nem tudhatod...
2009. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem simán! nem tudom mit csinálj, de esélyed az lehet. a csajok nem annyira nyomulósak:) legalábbis próbálnak úgy tenni:)mert minden csajújság azzal van tele, h legyél közömbös azzal akit szeretsz(ez elég rossz):(((((((( majd írd le mi történt!

15/L

2009. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jólvan köszi a választ. Csak az a gond h elég bizonytalan vok ebben az egészben.
2009. nov. 5. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

bizonytalansággal nem mész semmire. :P

próbáld meg felszedni. lesz ami lesz. nem veszíthetsz semmit. (:

15f

2009. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtam próbálkozz, ha nemet is mondana (reméljük nem) akkor se lesz semmi :D



amúgy meg úgy helyes, hogy "szerintetek próbálkozzaK '


bocsi a kis OFF-ért


sok sikert

2009. nov. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ElnyoMtam bocsi. :D
2009. nov. 6. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!