Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban lévő lánynál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inspector callahan kérdése:

Kapcsolatban lévő lánynál hogyan próbálkozzam, hogy ne égjek be nagyon, ha átvertek a megérzéseim?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki pár hete jött át a mi egyetemünkre, és megismerkedtem vele. Nagyon megtetszett, viszont van barátja. Néhány jel arra mutat, hogy nem közömbös felém, de nem tudom, eldönteni, hogy ezek mennyire komoly jelek. Hogyan érdeklődhetném meg, hogy elhívhatnám-e randizni, anélkül, hogy nagy pofáraesés legyen a vége? Aljas sem szeretnék lenni, és azt se szeretném, hogy ha most nagyon összebarátkozok vele, és átkerülök a "barát zónába", mivel akkor ha esetleg szakít, se leszek potenciális pasi a szemében. Mit tegyek? :S

21/F, ő 21L


2010. okt. 3. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Rosszul gondolod. Barátkozz csak vele össze, különben nem lesz esélyed. Csak úgy, ahogy mondtad. Patkány leszel vagy vársz napokat, éveket stb..
2010. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nincs elég szabad nő?
2010. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
fene a pofádat. rühellem ha valaki foglalt nőre hajt. ha az én barátnőm lenne kitaposnám belőled a sz@rt is.
2010. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kapcsolatban lévő lánynál inkább ne próbálkozz...
2010. okt. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mire ez a nagy felháborodás. Van egy mondás, hogy egy kapcsolatba csak akkor lehet bekavarni, ha hagyják. És ez így is van. Egy jól működő kapcsolatba erőszakkal sem lehet belemászni.

Amúgy kezdj vele finoman flörtölni, ha viszonozza a már nyilvánvalóbbakat is, akkor nem kérdés a dolog.

2010. okt. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Az utolsó kommentelőnek igaza van.


A sz@r kitapososnak üzenem, hogy ha megcsalna a barátnőd nem csak a pasival kellene elszámolni. /Kivéve ha megerőszakolja/ Mert az ilyen dolgokhoz 2 személy kell. Ezen gondolkozz el ;)


Én úgy vagyok vele, hogy próbálkozz de csak óvatosan és szép lassan minden kiderül. De sztem addig ne juss el, hogy meg is csalja a barátját veled. Azt már te se szeretnéd. Ha meg bejössz neki és lángra lobban az a szikra meg minden akkor a barátjával fognak szakítani és ott leszel te neki akkor ;)

2010. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem állna szándékomban semmi komolyat tenni, amíg nem szakít, az alj dolog volna...
2010. okt. 5. 21:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Erősebb kutya b@szik. Ha te jobb vagy, mint a mostani gyerek, akkor téged választ.
2010. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is. De barátkozni/ismerkedni lehet.
2010. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az alj dolog volna. Hmmmmmm. És az milyen lenne, ha a csaj mondjuk 1 hónap múlva már a barátnőd lenne? Mit kedveskedsz meg úriembereskedsz egy olyan csávóval szemben, akiről azt sem tudod ki? Ha nem tudja megtartani a barátnőjét, az az ő baja, akkor biztos valamiben te többet tudsz nyújtani a csajnak. Ha meg nem vagy jobb, úgyse választ téged.
2010. okt. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!