Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzam még nálla vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzam még nálla vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés
Kezdem az elején...összejöttem másodjára (nevezzük Palinak)Palival..Eleinte minden jól ment később viszont éreztem, hogy kezdett elhanyagolni. Egy párszor utaltam neki erre beszélgettem vele erről, de mégsem volt semmi változás, viszont amikor olyan helyzetbe kerültünk ami neki nem tetszett egyből keresett, fontos voltam neki!Nekem ebből elegem lett és otthagytam..Ő erre elkezdett velem veszekedni (ráadásul nem is személyesen) még ő volt megsértődve, hogy én hogy viselkedek vele, az viszont egy cseppet sem érdekelte hogy ő hogyan viselkedett velem! Ez volt egy hete, azóta nem is beszéltünk. Nekem most lenne valaki más, aki törödne velem mégis úgyérzem, hogy Palival a kapcsolat még nincsen lezárva...Abban viszont biztos vagyok, hogy ha én nem keresem ő sem fog...Megérné még keresni avagy nem! Hiába próbáltam vele beszélni erről még mikor együtt voltunk azt mondta nem lesz ez igy sokáig mégis ugyanugy folytatodótt...elég sok időt voltunk együtt...egyszer 10 hónap most meg 5! Én nagyon szeretem...másra nézni sem tudok...nem tudom mi legyen...ötlete valakinek!
2011. máj. 3. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy egy pasi akkor kezd el hajtani, amikor érzi, hogy már nincs biztos helye a barátnője mellett! Elkényelmesednek, de aztán észbe kapnak a legtöbb esetben! Várj még néhány hetet, ha annyira szereted úgyse tudnál önfeledten turbákolni egy másik pasival...
2011. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szösszenet:) válasza:
Szerintem semmi esetre se menny bele új kapcsolatba, az csak menekülés és semmi jóra sem vezet.Ha érzel még valamit Pali iránt akkor próbáld megbeszélni vele a dolgokat. Sok sikert
2011. máj. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. máj. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!