Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom duzzog, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom duzzog, amiért nem voltam ott anyósom temetésén. Nem érti meg, hogy a munkahelyemen nem tudtam senkivel sem műszakot cserélni. Mivel engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Hát engem nem nagyon lehetne, majd talán az idő megoldja. Mégis milyen munkatársaid vannak?
2013. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
85%
Szabadnapot sem tudtál kivenni? Vagy fizetetlen szabira elmenni egy napra? A kiengesztelést nem tudom, és lehet, hogy velem van a baj, de ha az én párom nem jött volna el az apám temetésére, azt soha nem bocsátottam volna meg.
2013. szept. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
84%
Azt hiszem ez már a megbocsáthatatlan kategória.
2013. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletesen megértem a párodat. Meghalt az anyukája, a legfontosabb ember az életében, és te arra nem vagy képes, hogy kivegyél egy nap szabadságot, hogy mellette lehess a temetésen. Én biztosan nem cserélgettem volna műszakot, egyszerűen bejelentem, hogy szabin leszek, és kész. Ha nem tetszik a munkáltatómnak, keressen helyettem mást.
2013. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Miután a közeli hozzátartozó halála miatt rendkívüli szabadságot kell kiadnia a munkáltatónak, igy en is duzzognek a helyében.
2013. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem tudott senki cserélni velem a munkahelyen. Amúgy párom anyja nem a közeli családtagom és a párommal amúgy sem tartották a kapcsolatot.
2013. szept. 19. 20:49
 7/39 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki haragudna rád a helyében, szerintem. Olyan nincs, hogy egy napra nem tudsz eljönni. És ha neadjisten a te anyukád halt volna meg? Neki se mész el a temetésére majd, mert nem tudsz kivenni egy szabadnapot?
2013. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

Akkor is illett volna a jelenléteddel támogatnod a férjed!

Elvégre is az anyósod szülte őt.Neki köszönheted a férjedet!

2013. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Ne is haragudj, de ha haláleset miatti szabadnapot nem kapsz ebben az esetben, akkor szabadságot kellett volna kivenned. Vagy csúszót arra a 2 órára. De valahogy számomra is hihetetlen hogy halálesetkor épp senki nem tud veled 1 nyavalyás napra műszakot cserélni.


Itt te voltál tapintatlan, de nagyon. Neked hogy esne, ha elhalálozna a saját édesanyád, és a párod nem jönne el a temetésére, ráadásul még neki állna feljebb?

2013. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Ha az én hozzá tartozóm halna meg akkor kapnék rendkívüli szabit, de így nem jár.
2013. szept. 19. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!