Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszínes mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszínes mindenki? Ez a divat, hogy lehet bunkó vagy üresfejű, csak a külső legyen fullos?

Figyelt kérdés
Semmit nem számít már az igaz, mély érzéseken alapuló szerelem? Miért kell elítélni minden értékes embert, ha nem egy címlapról lelépett, elérhetetlen álomkép?
2013. szept. 20. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elég sok a felszines ember...na meg a 3o-on túli pasiknak egyre több hányada nem akar kapcsolatot, inkább alkalmi kalandokat keresnek...meg tucc-tucc zenét hallgatnak, kondiba járnak, feszes felsőt húznak, márkás cuccokban járkálnak és csak modell alkatú nőket bámulnak meg...a többi számukra a felejtős kategória, viszont beszédtémájuk ott kiapad, hogy ki mit eszik, mit sportol, milyen zenét hallgat....felületesek nagyon...de a nők is Csipkerózsikának érzik magukat...
2013. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki mit eszik??? Erről beszélnek? Na, ilyenről még nem hallottam :D
2014. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem így van. Főleg 30 környékén a nők már igyekeznek kiszállni az alfás házasságukból és olyat keresnek maguknak, akinek belső értékei vannak.

Jó esetben tiszta lappal indulhat az új kapcsolat, kevésbé jó esetben az alfa végig fogja kísérni a gyermeken keresztül az életüket.

Az én "bűnöm", hogy nem akarom az előző férjével a folyamatos kapcsolattartást a láthatás miatt. Emiatt nem foglalkoztam egy ideig komolyabban gyermekes nővel.

S nem, nem a bányarémek voltak jellemzőek. Jó, nem épp' címlaplányok, de azok meg engem sose érdekeltek.


Szóval nem így van, a felszínesség addig tart, míg nem a komoly párt keresi az ember. Onnantól már belátja, hogy mik a fontosak egy család fenntartásához.

25-30 éves korig pedig teljesen természetes, hogy nagyon fontos a külső, hiszen ott még a baráti társaságnak is meg kell mutogatni, nagyon számít a legjobb barát/nő véleménye is. Olyan, mint az ájfon, semmivel sem tudod többre használni, de menő...

2017. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!