Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan 1 éve, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 1 éve, hogy szakítottam a barátommal. Azóta többször is beszéltünk, újra szerettük volna kezdeni, de nem ment, miért van ez? :/

Figyelt kérdés
Többször bocsánatot kért, többször elmondta,hogy szeret még, amikor már jó lett volna minden többször is ,egyszerűen visszalépett! (Ez mai napig is így van)... Felkeres, jó lesz minden, kezdjük újra, és mégis visszalép, hogy nem tudja mit érez...Csak azt nem értem utána mégis minek keres fel újra és újra ? Segítsetek légyszi, mi lehet a baj??
2013. szept. 21. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Észrevehetően ő maga sem tudja, hogy mit szeretne. Lehet hogy pár nap/hét gondolkodásra van szüksége. Lehet hogy össze vannak benne zavarodva a gondolatok.

Vagy az is lehet hoyg csak próbálja magával elhitetni, hogy még szeret téged.

Nehéz megmondani mi lehet az oka a viselkedésének.

Sok sikert kívánok neked, kedves kérdező.

2013. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Aki szeret veled van ha nincs komoly akadály.
2013. szept. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
velünk is ez volt. amikor már többször is eljátszotta, kezdett kicsit megalázó lenni az egész. legközelebb Te lépj vissza, akármilyen nehéz is, láthatóan nem működik a dolog!
2013. szept. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Szeret, mert akkor nem keresne, újra és újra....
2013. szept. 22. 20:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akarsz választ? Akkor kár kérdezned! Az emberek szerelem nélkül is keresnek valakit. Aki szeret melletted van. Majd pár év múlva felfogod.
2013. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Választ erre nem ,hogy mások, még én sem találok.. !
2013. szept. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!