Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm anyjának nem vagyok szimpatikus(pedig még nem is ismer).mit tegyek?
2009. nov. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyenlőre semmit. Majd ha többet találkozol vele elfogad. Tapasztalat. Vagy ha a külsőd miatt nem vagy szimpi akkor változtass, vagy fogadd el.
2009. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tudok mondani,mint az előző.Ha fontos a lány,akkor próbálj alkalmazkodni.Ha kell ,akkor finomítani a külsődön.Prábál beszélgetni,nemcsak eltűnni a szobában,vagy segíteni,ha az erődre van szükség.Igyekezz megismertetni magad.
2009. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom,hogy mi nem tetszik neki rajtam!!!
2009. nov. 5. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Az,hogy el kéne fogadnia,hogy felnőtt a lánya,és ez nem megy mindenkinek egyik napról a másikra.És attól fél,hogy "elveszti",mert elveszed:-)
2009. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!