Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért érezhetem igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érezhetem igy?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem igazán tudunk találozni mindig közbe jön valami(ált neki) és most éppen vm kiránduláson van ami kötelező volt gyakorlat miatt. Ma szabad programjuk volt és azt vettem észre tök jol érzi magát. Ugy volt h péntek este utazok vasárnap megyek de péntek reggel ők utaztak szoval nem jött össze :/

Szoval ugy vettem észre egész jol megvan mintha kicsitsem hianyoznék neki v nem is bánja h kötelező volt és h elment. Igaázbol azt sajnálom h nicns velem és ugy is boldog. Önzőség tudom de nem akarom ezt érezni. Örülök h boldog de szomoru is vagyok h nem vagyok vele :/

Most elmentek paintballozni osz tarsaival. Jo edve van meg minden. Én meg teljesen elvagyok kenődve mert ugy érzi jol magát h lekeltt mondanunk a közös programunkat :/

Önző vagyok tudom és nem akarok ilyesmit érezni.

Mit tehetnék h megszüntessem ezt az érzést?



2013. szept. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl ne buslakodj otthon hanem haverok és menjetek valamerre foglald el magad te is, azért mert ő nélküled is el van az nem jelenti h nem szeret éppen csak fiatal és szereti amit csinál esetleg a társaságot. Keress hobbit vagy csináld azt amit szeretsz
2013. szept. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neki sok elfoglaltsága van, pörög az élete. A lány boldog, élvezi a dolgokat, amiket csinál. Ne légy elkenődve azért, mert nem csak te tudsz neki örömet okozni. Ez így jó.


Talán neked nincs sok programod, nincs annyi barátod, vagy nem érzed olyan jól magad a saját dolgaid elvégzésekor. Ez nem az ő hibája. Neked is találnod kellene olyan elfoglaltságokat a szomorkodás helyett, amikkel eltöltöd az idődet, amíg ő mással foglalkozik.

Szerintem ezt tedd.


Egy ember életében nem csak a kapcsolata létezik. Rossz is lenne, ha csak akkor tudna boldog lenni, ha veled van!


Emellett persze, azt is hozzá kell tenni, ha ő rendszeresen lemondja a találkozóitokat, egyáltalán nem erőlködik találkozni veled, sokszor érzed, hogy nem igazán érdeklődik irántad, stb., akkor ezek árulkodó jelek, hogy ő nem szeret téged oly nagyon....

Ezen próbálhatsz változtatni. Megpróbálsz a kedvében járni, megpróbálod méginkább meghódítani. Beszélhetsz erről vele.

Ha a helyzet pedig hosszú távon nem javul, úgy is szakítás lesz a vége./Annak kell lennie!

2013. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazábol nem az a bajom h nélkülem boldog. Leginkább az a bántó, hogy lekelett mondannunk a találkozót és ő ennyire ugymond semmibe veszi. Ugyértem hogy mintha kcisitse lenne somoru h nem lehet velem, v nem is hiányzok neki.
2013. szept. 21. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívás. Vele beszéld meg!
2013. szept. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!