Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
van egy lány 16 éves kb 2x találkoztunk de egy pár hete beszélgetünk facebook-on.. én 15 éves vagyok. nekem ő lenne az első barátnőm, neki meg már tudom hogy volt egy pár kapcsolata más srácokkal és azt is hogy most se csak én vagyok a képbe. mit tegyek hogy észrevegye mennyire fontos nekem, csókoljam meg? hogyan? nem merem.. még sosem csináltam ilyet .. kérlek normálisan válaszoljatok :) köszönöm szépen!
2013. szept. 21. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább hivd el egy randira :-)
2013. szept. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól hogy észreveszi, mennyire fontos neked, még te nem leszel fontos neki. Akkor sem jön létre egyik sem ezek közül, ha megcsókolod... Esetleg, ha elmondod neki, akkor észreveszi. De ha meg akarod szerezni, azt egyedül a személyiségeddel tudod elérni. Vagy bejössz neki, vagy nem. De én úgy vélem egy idősebb tapasztaltabb pasinak több esélye van, mert ő nem fél, és a lány inkább felnéz rá.
2013. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azóta már elmondtam mit érzek, aztmondta hogy 1 hónapmulva tegyem fel ugyanezt a kérdést és megbeszéljük, mivel 2x találkoztunk..
2013. szept. 21. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!