Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nagyon.:) Tegnap este vettem a bátorságot és ráírtam.Az elején elvoltunk szerintem ,de egyszer elment.Ráírtam vagy?. erre visszajött.Kérdeztem van e kedve beszélgetni volt.Aztán a beszélgetés végén 9 felé elment írtam nyugodtan megírhatja ha nincs kedve dumálni vagy mennie kell.Aztán vártam fél órát semi ,írtam szia jó éjt mennem kell.Nem válaszolt nem látta ,de ma is fent volt egész nap.Nem merek ráírni mert szerintem nem vagyok szimpi neki.A beszélgetés alat kérdezgetem mit szeret meg ilyenek stb sokat meg is tudtam róla.:) Kedves voltam meg minden.Amúgy a csaj 9.es egy évvel fiatalabb nálam.

Élőben még sose beszéltünk.3 napja néztem a suliba és meg tetszett.Nem vagyok 1 nagyon helyes pasi ilyen görög félisten kinézetű ,de volt már barátnőm ,komolyabb kapcsolatom.Szeretek hülyéskedni és 2 éve eljárok edzeni is.:)


CSajok tudtok segíteni nekem mit tegyek? Tetszik a lány komolyabb hosszabb kapcsolatot szeretnék.

16F aki gondolja priviben is írhat szívesen beszélgetek ott is:) vagy részletezek.


2013. szept. 14. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia a lánynak nem tetszel, ha tetszenél biztosan vissza írna és keresné a társaságod, hagyd a esetleg be jönnél neki keresni fog majd :)
2013. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!