Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire egyformák, sablonosak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egyformák, sablonosak a mai lányok?

Figyelt kérdés
Divatban, gondolkodásban, de főleg szexualitásban. Mennyire gondolkoznak egyformán átlagban a mai lányok.
2013. szept. 21. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
maximum azok amennyire csak lehet. felszinesek sekelyesek tele eloitelettel irigyseggel bunkosaggal lenezessel igennyel es hazugsaggal. ha nem nezel ki jol es nem vagy gazdag nem lesz jo nod bar atlagos se igazan mert azoknal is leglabb az egyiknek meg kell lenie.
2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%

Az eddigi tapasztalataimat osztanám meg:

nagyon

2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
13% válaszoló, te egy igazi troll vagy :D
2013. szept. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Divatban szinte a legtöbb egyforma.

Riba*stílus.

Szexben nem tudom.Nem dugtam meg az összeset

2013. szept. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem vok az full komojan gondolom!!
2013. szept. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es

Szexuális gondolkodásra gondolok, szexuális stílusra, ahhoz nem kell mindegyikkel lenned elég ha utcán buliba látod stb.

2013. szept. 21. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:

13% ha te is jó nőt akarsz, akkor te is elég felszínes vagy, akkor meg mit akarsz?


kérdező:

Kiírtad, hogy mennyire ugyanazok a lányok, de igazából nem fejtetted ki, hogy mire gondolsz... Nem tudom, hogy én magamat mennyire hasonlíthatom ahhoz a sablonhoz, mert nem tudni mire gondolsz. A plázaribizlikre gondolsz? mert tényleg sok van belőlük, de nem kellene minden lányt egy kategóriába sorolni, vagy más már nem is számít lánynak?


Másrészt ennyivel azt is meglehetne említeni, hogy a másik nemnél sincs másképpen, csak végig sétálok az utcán és bandákba tömörülve látni a Justin Biber klónokat.


Meg mégis milyen szexuális stílus, gondolkodás? ezt kifejtenéd?

2013. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
pl kirívóan öltözködni, hamar odaadja magát, magasak az igényei, fent hordja az orrát stb stb
2013. szept. 21. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
azt akarok es meg is kapom mert telik ra mostmar ameddig nem igy volt szoba se altak velem a nok meg a csunyak is alig.
2013. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"kirívóan öltözködni, hamar odaadja magát, magasak az igényei, fent hordja az orrát"

igazából az ilyenekre figyelnek fel, egy átlagos lány szinte láthatatlan, így észre sem veszik, pedig nagyon sok normális átlagos lány van. vagy az is sablon?

tegnap is olvastam egy kommentet egy másik kérdésnél, hogy a pasik a kirívóan öltözködő lányokra figyelnek fel és nem a feleségnek valónak :D sajnos.


13% mindenki olyan párt kap amilyet megérdemel. néhány vagy sok nőre ráhajtottál, akiknek nem kellettél és elvan ítélve az összes nő(van még pár milliárd a világon). 1000x felszínesebb vagy a mai lányoknál.

2013. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!