Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire egyformák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire egyformák lennének a nők vagy csak az itteni emberek buta általánosítása lenne?

Figyelt kérdés
Olyan kommenteket lehet itt látni, hogy a nők ilyenek, a nők olyanok, a nők ezt szeretik, a nők azt szeretik stb stb. Valóban ilyen egyformák lennének a mai nők?
2013. jún. 5. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek sztereotípiák, nem alaptalanok, de azért egyértelműen nem lehet mindegyiket ráhúzni mindenkire, mert kivételek igenis vannak. És mind különbözőek vagyunk egy kicsit, annak ellenére hogy némely tulajdonságokban hasonlítunk.
2013. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Vannak bizonyos dolgok amik sok nőre jellemzők. Ahogy az 1-es is írja! De ugyanakkor pölö az igényeik különbözőek, és az élethez való hozzáállásuk is.
2013. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Buta,undorító általónosítás.Nem alaptalan.De csak a nők néhány %-át érinti.

Ha beszélsz egy normális lánnyal/nővel akkor rájössz az igazra.

Az itteniek azért szidják őket,mert nem akarnak tenni egy nőért sem.

Tudod hisztizni könnyebb mint küzdeni

2013. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb hülyeség, amit hallottam. Akik ezt hiszik, nem csoda, hogy sikertelenek a nőknél.


Az utóbbi időben elég sok nővel ismerkedtem, és ez alatt rájöttem, hogy minden egyes nő különböző. Más amit szeretnek, mások az igényeik, elvárásaik, máshogy lehet levenni őket a lábukról.

2013. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csevegjünk privátban és akkor megtudod, hogy a legtöbb, amit ide írnak, csak buta általánosítás és tényleg csak pár százalékra igazak.

Az 56%-os válaszoló válaszai pedig úgy badarság, ahogy van. Egy megkeseredett ember szavai, aki képtelen túllépni a saját problémáin és ahelyett, hogy megoldást keresne rájuk, inkább másokat hibáztat. De itt nem csak ő van ezzel így. Az elmúlt pár napban jelentősen megszaporodtak az ilyen kérdések. Ezek az emberek komoly problémákkal küzdenek.

2013. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt sokan szeretnek általánosítani,mert könnyebb haragudni a világra,mint magukban keresni a hibát.
2013. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a mai "nők" (kislányok) tényleg ilyen egyformák..szégyenlem sokszor én is hogy nő vagyok..de ez az általánosítás ha megnézed kb.10-18 éves lányokra igaz!
2013. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ahogy öltözködnek,viselkednek,beszélnek stb..rettenetes!De ha normális nővel kezdesz akkor ne az általánosítás alapján probálkozz,persz eha fiu vagy!
2013. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mai nők szeretik a bojlereket! Szeretnek fütyű ni!!!!
2013. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!