Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szertefoszlottak az álmaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szertefoszlottak az álmaim, hogy tegyem ezen túl magam?

Figyelt kérdés
Tizenéves korom óta az volt az álmom, hogy 30 éves korom körül legyen egy családom. Most a húszas éveim közepén járok és még barátnőm sem volt, így viszont elfelejthetem azt, hogy nekem pár év múlva családom legyen, egyrészt még egy barátnőt sem sikerült találnom ennyi idő alatt, másrészt, ha talán lenne is valakim, szinte 100%-ig biztos, hogy nem maradnánk együtt huzamosabb ideig, statisztikailag ez lehetetlen. Szóval nem tudom, mit kezdjek ezzel a ténnyel, borzalmasan el vagyok keseredve. :(
2013. szept. 21. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
17:30-ig még feladhatsz egy lottószelvényt.
2013. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És akkor mi lesz?
2013. szept. 21. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Soha ne mond, hogy soha. Lehet megtalálod holnap és együtt maradtok örökre. Nézz végig magadon, gondolkozz el azon, hogy mi lehet a baj. A hozzáállást sokan szajkózzák itt, és igazuk van! Ismerkedj, legyél magabiztos. És egy nagyon fontos szabály, hogy ne félj a visszautasítástól.
2013. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ismerkedj, gyűjts skalpokat, ne félj a p1nától nem harap


majd találsz egy normális nőt, csak ne add fel, tök mind1, hogy nézel ki...

2013. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom arra célzott, hogy a nők mind pénzéhes k...ák. -.- Imádom az ilyen senkiházikat, akik csak a plázap.csákat hajkurásszák, utána meg csodálkoznak, hogy kosarat kapnak -.-
2013. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

még simán lehet, csak ismerkedj!

de egyébként miért nem tudsz találni? azért mert nem jársz el otthonról? vagy más?

2013. szept. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszomat az elsőnek címeztem, nem a kérdezőnek, kérlek ne értsétek/értsd félre.
2013. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ülök itthon minden nap, hétvégenként pl. sose vagyok itthon.
2013. szept. 21. 14:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel? És ilyen fiatalon mi ez a családmánia? Én 22 éves nő vok, szingli, de emiatt nem parázom, az biztos. Pasit viszont akarok.
2013. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Keresek, de ne találok. Itt nálunk szinte mindenki foglalt, aki normális.
2013. szept. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!