Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztorik megcsalásról?

Figyelt kérdés
Titeket csaltak már meg, vagy ti csaltátok már meg a barátnőtöket, barátotokat? Ha igen miből jöttetek rá, hogy derült ki?
2013. szept. 21. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki megcsal téged és lesz sztorid.
2013. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt ilyen igen.


A dolog az én megcsalásommal kezdődött, 1 csók erejéig.

Az exem visszafogadott, szó nélkül, nem én kértem rá. Azt akarta próbáljuk meg újra, én belementem.(Itt kellett volna abbahagynom egyébként)


Aztán idővel megkérte a kezem, én meg igent mondtam.

Ezek után változott meg. Egyre féltékenykedőbb lett, meg akarta szabni, hogy nem találkozhatok suli után a barátnőimmel, hanem egyenesen haza kell mennem, és vele beszélnem msnen.

Fiú haverokkal , osztálytársakkal, nem is engedte volna, hogy szóba álljak, már ha meg tudta volna akadályozni.

Az ő óhaja szerint csak misszionárius pózban szexelhettünk.

Egyre többször vágta a fejemhez, hogy másnak úgysem kellenék, ezért úgyis vele maradok, hiába panaszkodok a zsarnoksága miatt.

Aztán amikor a 10. hónapban járt a kapcsolatunk, bevallotta, hogy a haverjával volt egy házibulin, és lefeküdt egy másik csajjal.

Én erre azt mondtam, hogy rendben, akkor ezzel én nem kívánom tovább folytatni ezt a kapcsolatot.

Megütött.

Visszaütöttem.

Jött a megdöbbenés, majd a könyörgés, térdre borulás és az én is megcsaltam című fejezet jött

Erre mondtam, hogy marhára nem ugyan az megcsókolni valakit, és lefeküdni vele...

Ekkor már mérges volt, és ordítozott, r-bancozott.

Nem érdekelt. Otthagytam.

Aki engem egyszer megüt, az többet nem fog, mert kizárom az életemből.


Már férjnél vagyok majdnem 2 éve. 7 évvel a szakítás után nem régen megkeresett az ex, a kapcsolat folytatása/újrakezdése címén, plusz a szememre hányta, hogy hogy mehettem férjhez 25 évesen, amikor 20 évesen még vele voltam, és hogyhogy fel tudtam dolgozni a szakításunkat...stb...elküldtem a halál f-szára... hagyjon engem békén....


Kb ennyi a történet részemről.


Az idősebbik sógornőméknél kölcsönösen csalják egymást a férjével. A lány kezdte a kapcsolatuk alatt. A pasi folytatta az esküvő után. Most megint a lány csalja.

Emellett minden naposak az ordítozós, anyázós veszekedések. A csaj kb minden hónapban ki akarja rakni a férjét otthonról.


27/N

2013. szept. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!