Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen az a kis ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az a kis ajándék?

Figyelt kérdés

Páromnak évfordulóra egy sütivel szeretnék kedveskedni, mivel am is szeretek sütkérezni. De ez nem egy szokványos édesség lenne, egy olyan ajándék doboz kinézetű, tudjátok kis piros masnival stb... De, h meglepődjön a végén, szeretnék vmit bele rejteni..vmi kis ajándékot. Mit lehetne??

Várom ötleteiteket!


2009. nov. 5. 20:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én még talán egy cukorka bugyira gondoltam, ien ehetőre. Az jó?:D:D
2009. nov. 5. 21:06
 12/20 anonim ***** válasza:
7es BMW?
2009. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet kapni üres kulcstartókat, amibe fényképet lehet tenni. Szerintem ha van közös képetek, akkor nyomtass vagy csináltass belőle egy olyan pici példányt, tedd bele a kulcstartóba, és azt bele tudod sütni a sütibe :) Ez szerintem nagyon aranyos ajándék,egyedi, és kétségtelenül örülni fog neki a párod :)
2009. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Cukorka bugyit hol veszel? : ) Ilyet én is szeretnék... : P

Na de amit az előttem szóló írt az tök jó ötlet!

2009. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

huh ez a kulcstartós jó ötlet!:) csak nemtom h kaphatnék ilyen üres izét.


A cukorka bugyit am neten is lehet rendelni, van többféle, nézegettem.De én sztm szex shopból fogom megvenni:)

2009. nov. 5. 21:25
 16/20 Andrewka ***** válasza:

Remélem nem olyan sütit csinálsz amit 200 fokon kell sütni mert nem hinném h élvezné ha ráharapna a folyós műanyag kulcstartóra:)


Valami olyat tegyél bele amit nem tesz tönkre a süti krém,máz,öntet stb.


22/f

2009. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2009. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Biztos nem az én pasim xD ő nem szokott erre járni:D nem is ismeri az oldalt xD
2009. nov. 5. 21:41
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem ilyen folyékonyra gondoltam:) meg ugy csinálnám h a közebe lyukas lenne, és abba az ajándék. De az is sztm ugy lenne megoldva h vmi kis tasakba, vagy mibe, ami ilyen átlátszo:D nah tudjátok mire gondolok:D:D:D
2009. nov. 5. 21:42
 20/20 anonim ***** válasza:

Mit szólsz ahhoz hogy a doboz tetejére belülről egy közös képeteket ragasztanád. Hobbi boltban lehet kapni ilyen kis fadobozt. Valamelyik fényképésznél kinyomtatod egy jó közös képeteket és a doboz belsejére ragasztod és abba teszed a sütiket. A dobozt utána tudja használni hogy az ékszereit, pénzét, apróságait stb tartsa benne.

Az ehető bugyi nem olyan nagy cucc. Csak egy ízesített ostya a meg két madzag. Nem éri meg azt a pénzt szerintem... Múlt héten néztem szex shopban. Viszont farokgyűrűt már kapsz 2000 körül két darabot :P

2009. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!